Vyro siela

human-1993383_960_720

Daug prirašyta apie gražią ir lengvai sužeidžiamą moters sielą. Tik kažkodėl niekas niekada nerašė apie vyro.

Taip, mielosios moterys, įsivaizduojate? Mes irgi turime sielą. Jai irgi norisi sklandyti padebesiais iš meilės, ji irgi susigūžia į mažą kamuoliuką, kai jai pasako – „Lik sveikas“…

Vyro sielai nepaprastai norisi tyliai prieiti prie mylimos moters iš už nugaros ir, paprasčiausiai ją apkabinus, tyliai matuoti savo laimę jos kvėpavimu. Ir visiška netiesa, kad vyrui kelia geismą viskas, kas juda. Visa tai – pigūs stereotipai, nuvalkioti prietarai.

Nejaugi jūs, moterys, išties galvojate, kad brandžiam, gyvenimą mačiusiam ir paragavusiam tikros meilės vyriškiui norisi kažkokios svetimos, visiškai jam nepažįstamos moters?

Vyrui norisi atsibusti šalia savo mylimos moters, bijant netgi garsiau kvėpuoti, kad ji nepabustų – tiesiog grožėtis ja ir jos ramiu miegančiu veidu. Per vyro sielą irgi nuvilnija šiurpuliukai, kai ji prisiliečia prie švelnumo, ir jai lygiai taip pat siaubingai skauda nuo vienatvės.

Vyro siela – subtili ir turbūt netgi labiau pažeidžiama negu moters. Ji apsišarvavo cinizmo kiautu, apsigaubė santūriomis emocijomis, ji sutinka žaisti pagal visuomenės nustatytas vyriškas taisykles. Tačiau ji myli. Taip giliai ir taip skausmingai, kad reta moteris gali tai įsivaizduoti. Kai bendrauju su klientais, sukuriu jiems ramią, pasitikėjimą skatinančią atmosferą, vyro siela pradeda skambėti. Ji papasakoja apie savo skausmą:

  • apie tą moterį, kurios labui vyras pasiryžęs kalnus nuversti, bet kuri jį atstūmė ar išjuokė;
  • apie tą moterį, kurios pritarimo žodžių jis laukia metų metus, bet taip ir nesulaukia;
  • apie tai, kad švelnumo jam reikia kartais netgi daugiau negu lytinių santykių;
  • apie tai, kaip neriasi iš kailio dėl savo vienintelės ir viliasi, kad bent kartelį ji tai pastebės;
  • apie tai, kad pasiryžęs atiduoti viską, bet labai norisi, kad jo jausmų nenuleistų į unitazą.

Vyrai saugo ir gina savo esybę. O mums viso labo atrodo, kad jie nemoka jausti.

Seimairnamai.eu

Redagavo Lina Šimelionytė