Vyriška laimė? Kas tai?

ice-375361_960_720

Stulbina gausa straipsnių apie tai, kaip padaryti laiminga moterį. O štai apie vyrišką laimę neįmanoma nieko surasti. Yra pseudopatarimų „kaip padaryti vyrą milijonieriumi“, kitaip sakant, kalba vis tiek eina apie to vyro moters gerovę, tik apeinama iš kitos pusės.

Net jeigu skaitėte kažką šia tema, informacijos yra taip nesąžiningai mažai, kad nutariau įnešti savo indėlį.

Mielosios moterys, išgirskite svarbiausią. Viskas pasaulyje sukurta mūsų. Jeigu pažvelgsite pro langą, pereisite per virtuvę ar netgi atsisegsite savo rankinuką, tai absoliučiai viskas, ką pamatysite – mūsų rankų darbas. Visa tai mes sugalvojome. Su itin retomis išimtimis, kurios tik patvirtina šią taisyklę.

Dėl to kalbas „kas čia vadas“ galima iškart nustumti į šalį. Globaliai pasaulyje – mes svarbiausi. O lokaliai, turint galvoje įtaką kiekvienam atskiram vyrui – svarbiausios esate jūs.

Mūsų jėga ir mūsų bėda yra ta, kad esame psichologiškai nestabilūs. Silpnapročiai, maniakai – tai daugiausiai vyrai, vos viena kita moteris. Išradėjai, milijardieriai – irgi mes. Bet kokie nukrypimai nuo normos – tai apie mus, vyrus.

Dabar apie jūsų įtaką. Pasižiūrėkite į biografijas – bet kurį genijų suformavo moters – motinos arba žmonos – įtaka. Ir tokia įtaka – sveikas reiškinys, ji padaro laimingais visus.

Kvailystė, kad vyrus moko vyrai. Yra, žinoma, tiesos, bet tik konkrečiame etape. Pirminį impulsą duodate jūs. Esminį poveikį gyvenime, kol žmogus kažko nepasiekia, irgi darote jūs. Ir netgi iš daug gyvenime pasiekusios asmenybės jūs galite „akmens ant akmens nepalikti“.

Dar kartelį – bet kuris genijus yra jūsų kūrinys.

Bet kuris vyriškos lyties beprotnamio gyventojas – irgi.

Nežinau kaip jus, o mane šitas reiškinys išties sukrečia: iš esmės vyrų rankomis jūs kuriate visą šį pasaulį. Algoritmas yra toks: jūs iš pradžių formuojate vyrą, o paskui vyras formuoja pasaulį.

Pirmas ir svarbiausias dalykas, kuris yra jums pavaldus – tai vyro savo vertės pajautimas. Šis jausmas nepaprastai lengvai veikiamas iš šalies. Jūs galite turėti bet kokią nuomonę apie mus, mes ja patikėsime ir atitinkamai elgsimės. Vyras, pasitikintis savo galia ir vyras, įsitikinęs, kad jis nieko nesugeba – jūsų kūriniai.

Antras dalykas, kurį jūs mums duodate – jėga. Ją mes gauname toje erdvėje, kurią sukuriate jūs ir už kurios atmosferą esate visiškai atsakingos. Kalbu apie namus.

Namai mums – tai užnugaris. Mes išeiname į pasaulį kaip į karą ir pailsėti taip pat grįžtame pas jus. Nereikia su mumis ginčytis ir mokyti suvokti gyvenimą kitaip. Suvokimas pasikeis pats, jeigu mus trauks ilgesnį laiką praleisti namuose. Darboholizmas šia prasme atrodo itin nemaloniai – žmogus nusprendžia gyventi ne namuose, o mūšio lauke. Jam ten geriau ir saugiau negu užnugaryje.

Jeigu jūs nesubjaurojote savo vertės pajautimo, išmokėte pasitikėti savimi, tačiau jūsų erdvėje vyras neprisipildo energija – jam viskas, amen. Rimtai. Vyras sieks tikslo, tačiau labai brangiai už tai sumokės – sveikata, laime, o po kurio laiko pasibaigs ir finansinė gerovė.

Trečia – mums būtina jus mylėti, daug ir dažnai. Mums to tikrai turi labai norėtis. Ši trauka atsiranda ne dėl gražių jūsų kūno linijų. Ji priklauso nuo to, kiek jums pačioms reikia vyro. Jo rankų, kvapo ir prisilietimų.

Meilės jums ir laimingų gilių santykių.

Seimairnamai.eu

Redagavo Lina Šimelionytė