Vyras su Saulės charakteriu

silhouette-1233835

Visa ko gyvybės pradžia – Saulė – turi didžiulę įtaką tiems vyrams, kurie gimė 1, 10, 19 ir 28 dienomis (bet kurį mėnesį). Egidijus Gubinas atskleidžia jų charakterio savybes ir moteriškas gudrybes, kaip į savo pusę palenkti „karalių Saulę”.

Saulės energijos veikiamas vyras gali turėti tvirtą kūno sudėjimą, lyderio savybes ir būti labai ambicingas. Įprastai toks vyras turi stiprią valią ir gyvenime nori pasiekti “kažką daugiau”. Saulė žymi karališką charakterį, todėl jam sudėtinga paklusti ir jis nuolat siekia užimti kuo aukštesnį postą arba svarbias pareigas.

Labai dažnai Saulės planetos valdomas vyras jaudinasi dėl savo įvaizdžio, rūpinasi tuo, ką apie jį galvoja kiti, ar aplinkiniai jį pakankamai gerbia ir įvertina. Nejausdamas iš aplinkos deramos pagarbos, toks vyriškis netgi gali imtis psichologinio smurto.

Vyras su Saulės charakteriu yra labai reiklus ir sau, ir kitiems. Disciplina – jo gyvenimo dalis. Jam būdinga siekti karjeros ir įdėmiai prižiūrėti “savo teritoriją”, kad niekas jos neužimtų. Dėl tokio karališko charakterio su „karaliumi Saule” gali būti sudėtinga bendradarbiauti, nes dažniausiai jis nelinkęs leistis į kompromisus.

Tokį vyrą labai sudėtinga perkalbėti, jis visais atvejais siekia įrodyti savo tiesą. Tačiau kartu jis yra ir linkęs atleisti kitiems, suteikti galimybę ištaisyti padarytas klaidas. Saulės valdomas vyras yra punktualus, vengia konfliktų, derybose jis dažniausiai atsiskleidžia kaip geras arbitras.

Moterims bendraujant su tokiu vyru rekomenduojama jį girti, įkvėpti ir pripažinti jo autoritetą. Jei ne, prasidės karas, kuriame nebus nugalėtojų. Namuose jis negali pakęsti betvarkės, lėtumo, netikrumo, tuščių pažadų ir tinginystės. Gali mėgti kritikuoti kitus, bet pačiam kritiką priimti sudėtinga.

Saulė tokiam vyrui padeda užsibrėžti aiškų tikslą. Tam, kad atsiskleistų tokio vyro gerosios savybės, jam rekomenduojama ieškoti mokytojo – pavyzdžio, kuriuo jis galėtų sekti. Klausydamas mokytojo patarimų, vyras galės susilaukti pripažinimo ir sėkmės. Jei to gyvenime jam padaryti nepavyks, jį gali lydėti pesimizmas ir depresija, atsirasti trauka rizikai ir finansinėms machinacijoms.

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Staponaitė

Pasidalinkite su kitais!