Viso gyvenimo meilė ateina po didžiulės klaidos

pexels-photo-1024992

Iš savo patirties žinau, kad meilė be atsako – pati baisiausia meilės forma, pati destruktyviausia. Tai būtent tie santykiai, kuriems atiduodame viską, ką turime, ir galiausiai suprantame, kad viskas buvo veltui.

Mūsų širdis sudaužė į milijonus smulkiausių šukių. Pradedame kaltinti save, kodėl pačioje pradžioje nepastebėjome raudono šviesoforo signalo.

Visi mes žmonės, visi klystame. Kartais pasirenkame į save panašius žmones, o vėliau iš paskutiniųjų stengiamės juos pakeisti. Matyt dėl to, kad patys nepasiruošę realiam gyvenimui ir turime išmokti dar ne vieną gyvenimo pamoką.

Pati karčiausia patirtis mums suteikia pačias vertingiausias pamokas.

Tikriausiai apskritai nevertėtų vartoti žodžio „klaida“, jeigu tas įvykis atskleidžia mums – kas esame, ką mylime ir mėgstame, kas mus gali sužeisti. Galbūt mus tokius sukūrė gamta, jog pradžioje širdis sudaužome į šukes, kad pasiruoštume tikrajai meilei.

Kai kalbu apie klaidą, turiu galvoje „toksiškus“ santykius. Juos vertėjo nutraukti gerokai anksčiau, nei spėjo atvesti į liūdną finalą ir sudaužyti širdį.

Tačiau dėl nesuprantamos priežasties mes tų žmonių nepaleidome. Ir ne todėl, kad jie, kaip tada atrodė, idealiai mums tiko. Galbūt visgi taip turėjo nutikti. Šitaip gavome progą pažinti visas meilės briaunas ir apraiškas.

Nesvarbu, kiek kartų sugrįžtame ir bandome viską pataisyti – nieko iš to nesigaus. Nes nelemta likimo. Šie santykiai turėjo baigtis. Jų tikslas – supurtyti mus, įstumti į neviltį. Kad pagaliau kiltų noras keisti save ir savo gyvenimą į gerąją pusę.

Išgyjame nuo to ne per vieną dieną, prireiks daug laiko, energijos ir valios, kad „užsilaižytume žaizdas“. Juk mes žinome, kad esame verti daugiau. Ir kad viso gyvenimo meilė yra kažkur visai greta, laukdama, kada gi pagaliau su ja susitiksime. Išgiję ir pasiruošę gyventi.

Kai išties sutiksime tikrąją meilę, pamiršime visas abejones, problemas ir bemieges naktis. Ta meilė bus rami ir rūpestinga. Ją sutikę, suprasime, kodėl visi ankstesni santykiai baigėsi žlugimu.

Nes viskas, ką patyrėme ir įveikėme, visos tos nesėkmės, skausmas, tiesia mums kelią link žmogaus, kuris skirtas būtent mums. Tikroji meilė leidžia mums būti savimi ir atskleisti pačias geriausias savo savybes.

Seimairnamai.eu