Jau rytoj Vilniuje siautės pašėlęs mantrų vakarėlis

Loknath-Swami-Hare-Krishna-Japa-

Mantra meditacija plinta Vakaruose kaip nesulaikomas virusas. Mantrų vakarėliai – tai išskirtinės programos, visada garantuojančios alternatyvų – švarų, dvasingą, menišką, netgi bohemišką – laisvalaikį. Tokie pašėlę kosminiai vakarėliai suburia vis daugiau žmonių – jie dalinasi šypsenomis, akimirkomis, nepamirštamais įspūdžiais, atranda naujų draugų ar net naują, šviesų ir spalvingą, gyvenimo būdą.

Džiugu, kad į Lietuvą užsuka vis daugiau garsių, visame pasaulyje atpažįstamų mantra meditacijos žvaigždžių. Vos prieš savaitę Vilniuje viešėjo klasikinės indiškos muzikos atlikėjas Bittu Malickas (siūlome paskaityti pokalbį su juo), o anksčiau įvairiuose “Goloka Party” rengiamuose vakarėliuose klausėmės Vyasaki, Sarvatma, Nruhari ir kitų. Atrodo, netgi lietuvišką žvaigždėtą padangę pamažu jau pagauna šis virusas – renginiuose dalyvauja ir drauge dainuoja Ieva Zasimauskaitė, Edgaras Lubys, Neringa Nekrašiūtė ir t.t.

Jau rytoj Vilniuje siautės dar vienas pašėlęs mantrų vakarėlis. Pagrindinė jo žvaigždė – Lokanatha Svamis. Tai keliaujantis vienuolis, visą pasaulį užkrečiantis ne tik nuoširdžia ir plačia savo šypsena, bet ir energingais, o kartais melancholiškai saldžiais įkvepiančiais kirtanais – koncertais, kuriuose dainuojamos mantros. Tiems, kurie yra girdėję apie lektorių ir puikų gydytoją O. G. Torsunovą, padedantį tūkstančiams žmonių pakeisti savo gyvenimą gera linkme, galbūt bus naujiena – Lokanatha Svamis yra jo dvasinis mokytojas. Sakoma, kad apie mokytojo lygį galima spręsti iš jo mokinių; akivaizdu, kad Lokanatha Svamis veda savo mokinį gera kryptimi.

Kviečiame ir jus prisijungti ir sudalyvauti šioje spalvingoje kelionėje su Lokanatha Svamiu. Lauksime jūsų jau rytoj, sekmadienį, Pranciškonų rūmuose, Vilniuje, 15 valandą. Ateikite ir užsikrėskite pačiu nuostabiausiu iš virusų – mantra meditacija. Pažadame, pasveikti tikrai nesinorės!

Daugiau informacijos Facebook.com

Vaizdo įrašas apie mantra meditaciją:

Keli Lokanatha Svamio įrašai: