Vilnietei lengvai pavyko atsikratyti potraukio saldumynams

julija

Nors Julijai Maksimovai (33 m) sveikai maitintis patikdavo nuo vaikystės, tačiau išvengti priklausomybės nuo saldėsių negalėjo ilgai. Saldainiai, šokoladas ir desertai buvo kasdienybės norma „prie kavos“, per susitikimus ir renginius. Bandymai kankinant savo organizmą vien stiprios valios pastangomis buvo nesėkmingi.

Valios pastangos nepadėjo

Buvau labai pasinėrus į darbą, nepakankamai miegojau, daug laiko praleisdavau biure be natūralios šviesos, kondicionieriaus. Ne visada spėdavau ramiai pavalgyti. Darbe stengiausi rinktis sveiką maistą, bet nuovargis ir nuolatinis protinis darbas reikalaudavo cukraus ir aš sėkmingai „pasimušdavau“ desertais… Galvojau, kad jei galiu valgyti daug daržovių, tad nieko tokio, jei suvalgysiu porą saldainių arba šokolado.

Prie kompiuterio dažnai nesąmoningai užkandžiaudavau. Kartas pradėdavau lankyti kažkurį sportą, šokius, bet dėl jėgų trūkumo po kokių 4-6 mėnesių mesdavau, norėjau tik grįžti namo ir gulti į lovą.

Po cukraus detokso – skaistesnė oda, dingęs nuovargis ir lengvumas kūne

Apie cukraus detoksą sužinojau iš socialinių tinklų. Nusipirkau Kristinos Bondar el. knygą „Cukraus detoksas“ ir supratau, kad to man reikia labiausiai! Atsikratyti priklausomybės nekankinant savo organizmo vien stipria valia. O kaip žinia, valia yra labai trumpalaikis resursas. Man patiko Kristinos aprašytas metodas tuo, kad jis yra apie sąmoningumą, o ne ištvermės išbandymas.

Jau po dviejų detokso savaičių pajutau, kad kūnas tapo tarsi lengvesnis, diskomfortas pilve dingo. Vėliau pastebėjau kad veido oda tapo skaidresnė, dingo nuovargio požymiai. Laikytis detokso nebuvo sunku, nes leidžiamų produktų apribojimo kiekio nėra ir aš nesijaučiau alkana. Aišku mintys apie desertą aplankydavo nuolat, bet praėjus visą programą, aš taip ir negrįžau prie šokolado. Kartais suvalgau desertą (gabaliuką pyrago ar veganišką saldėsį), bet tai yra visai kitas valgymas, sąmoningas, kai žinai kokį poveikį tai turės kūnui. Situacija dabar yra kontroliuojama.

Aš labai rekomenduoju Cukraus detokso programą visiems, net jei galvojate kad valgote sveikai. Tai bus puikus „poilsis“ organizmui ir nauja patirtis. O tiems, kas turi rimtų sveikatos problemų, padės be kančios pereiti prie sveiko gyvenimo būdo ir pakeisti savo įpročius!

Sveikuoliai.lt

Paveikslėliai iš svetainės Sveikuoliai.lt