Vilniaus kolegijoje susitinka trijų dvasinių praktikų atstovai

Plakatas_dvasines_praktikos_Payserai

Jau šiandien, balandžio 18 d., Vilniuje, Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulete, organizuojamas trijų dvasinių mokyklų susitikimas. Nors praktikos skirtingos, tačiau jos visos skaidrina būtį, o nuskaidrėjęs žmogus labiau rūpinasi savimi ir tampa vis labiau sąmoningas. Trys mokytojai: Mathura Lilapriya, Bo Haeng Sunim ir Olga Vyšniauskienė papasakos ir parodys, be kokių praktikų negali įsivaizduoti savo gyvenimo.

 

Mathura Lilapriya supažindins su sena ir gilia praktika – kolektyviniu šventų Viešpaties vardų giedojimu, kuris apsups lankytojus aukštomis vibracijomis ir neleis pamiršti, kad sielai taip pat reikia maisto – švento garso.

Olga Vyšniauskienė paliudys apie dvasinės praktikos teikiamą naudą, trumpai papasakos apie savo tikėjimo kelią, apie tai, kaip ji tapo tuo, kas yra dabar. Kartu atvyksianti šlovinimo grupė atliks įvairias giesmes, kurias dainuoti ragins ir susirinkusius žmones.

Renginyje gali dalyvauti visi norintys – neapsiribokite savo religinėmis pažiūromis. Kviečiame šiame renginyje visiškai atverti savo širdį. Laukia ne tik meditacija, kolektyvinis giedojimas, sakralinė muzika: visa, kas vyks – tai koncertas, kuriame dainuosime ir giedosime drauge.

Atkreipkite dėmesį: renginio vieta yra pasikeitusi.

Laikas: Balandžio 18 d. (trečiadienį), 18 val. Durys atveriamos 17 val.

Vieta: Vilniaus kolegijoje, Elektronikos ir informatikos fakultete (įėjimas apsuptas kolonomis).

Renginys už paramą. Renginį taip pat bus galima paremti renginio metu.

Registracija čia