Vibracijos ir DNR. Kaip aktyvuoti miegančias DNR dalis, kad mūsų talentai atskleistų?!

meditate-1851165_960_720

Pradžioje, kas yra mūsų DNR? DNR slypi kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje ir joje yra užfiksuota visa genetinė informacija. Mūsų DNR talpina savyje 64 amino rūgštis iš jų „tradiciškai“ aktyvios yra tik 24, nors žmogus turi net 64!

Aktyvavus daugiau amino rūgščių (kodonų), esančių žmogaus DNR grandinėje, kiekvienas galėtų atskleisti naujus savo gebėjimus bei talentus.

Kodėl dauguma mūsų nėra aktyvavę miegančių DNR dalių?

Kiekvienas organizmas ar garsas skleidžia tam tikrą vibracijų dažnį. Šis dažnis keliaudamas per DNR grandinę aktyvuoja ją tose vietose, kur dažnio banga susiliečia su DNR grandine. Daugumos žmonių dažnis yra daugiau ar mažiau toks pats, be to, mes vieni per kitus labai gerai paskleidžiame vienodą dažnį ir dažnai susideriname tarpusavyje.

Kuo aukštesnis dažnis – tuo labiau aktyvuojama DNR ir nauji mūsų talentai bei gebėjimai atsiskleidžia!

Kiekvienas jausmas, kurį jaučiame, yra tam tikra vibracija. Tarkime, baimės jausmo vibraciją pavaizdavus tarsi bangą, ji atrodytų kaip lėta banga. Meilės vibracijos banga yra kur kas trumpesnė ir vibruodama per mūsų DNR aktyvuoja DNR dalis kur kas didesniame plote. Gal dėl to, kai dirbi su meile sekasi kur kas geriau, nes ir gebėjimai veikia kur kas geriau.

Mūsų vibracija taip pat labai priklauso ir nuo maisto, kurį valgome. Mėsa, žuvis vibruoja žemomis vibracijomis ir valgydami jas mes pradedame rezonuoti pagal jų bangas. Vaisiai ir šviežios daržovės turi žymiai aukštesnes vibracijas, todėl toks maistas suteikia daugiau energijos, džiaugsmo ir sveikatos.

Tam tikri parazituojantys mūsų kūnuose parazitai, ligos taip pat turi tam tikrą dažnį, kuris paprastai būna žemas, todėl jeigu mes pakeltume savo kūno vibracijas, mūsų kūno terpė pasikeistų ir parazitai bei ligos pasitrauktų, nes nebegalėtų išgyventi aukštesniais dažniais vibruojančioje aplinkoje. („Visos ligos dėl nervų“ – žemos emocijos -> žemas dažnis -> liga).

Kaip kelti savo kūno vibracijas?

Savo kūno vibracijas kelti reikėtų pasitelkiant kuo įvairesnius aspektus:

1. Mityba. Geriausia atsisakyti mėsos, kiaušinių, žuvies. Verdant maistą, jo nereiktų pervirti ir per daug termiškai apdoroti, nes tai žemina vibracijas. Valgyti daug šviežių daržovių, o ypač vaisių. Taip pat maisto vibracinė kokybė pakeičiama jį laiminant ar aukojant, gaminant su meile ir gera nuotaika. Priimti į save maistą taip pat tik skanų ir su gera emocija.

2. Prižiūrėti savo emocijas. Savyje ugdyti dėkingumo, meilės, džiaugsmo jausmus. Tam padeda malda, meditacija, mantros, aukštų dažnių, harmoninga muzika.
Paprastas dėkingumo pratimas: ryte ir vakare užrašome ant popieriaus lapo po tris dalykus, už kuriuos esame šiandien dėkingi ir tai išjaučiame. Tai padeda kelti mūsų vibracijas ir veikia labai efektyviai! Darykite tai!

3. Struktūrizuoto vandens vartojimas.

4. Buvimas gamtoje.

5. Fizinis aktyvumas ir kūno priežiūra fiziniame lygyje.

6. Alkoholio atsisakymas. (Taip pat kitų narkotinių medžiagų atsisakymas).

7. Tinkama žmonių kompaniją. Rinkitės bendravimą su  aukštas vibracijas (meilę, ramybę ir t. t.) skleidžiančiais žmonėmis.

8. …

Iš tikrųjų yra labai daug būdų atskleisti savo talentus keliant vibracijas ir aktyvuojant savo DNR.

Pamąstymui

Kodėl, rodos, būtų taip paprasta, bet kartu sunku pakelti savo vibracijas? Subtiliame lygyje mes visi esame labai susiję ir vieni kitus labai stipriai veikiame. Vyras ir žmona veikia vienas kitą. Jeigu patobulėjo vienas, dažniausiai automatiškai patobulėja ir kitas. Sakoma, jog tam, kad visuomenėje įvyktų tam tikras pokytis, reikalinga „kritinė masė“, kai tam tikras procentas žmonių „suvibruoja“ tam tikru dažniu, toliau pokytis įvyksta tarsi savaime.

Masės yra valdomos pasitelkiant žemas vibracijas.

Žemos vibracijos žmonėms yra perduodamos per prastos kokybės ir žemų vibracijų maistą. Sakoma, kad tol, kol gyvuos skerdyklos, karo žemėje neišvengsime. Žemos vibracijos ištransliuojamos žmonėms per televiziją, pavyzdžiui, kriminalines laidas, žinias, kitas žemas emocijas palaikančias laidas, filmus, kurie kelia baimę, pyktį ir t. t. Tokiu būdu daugiau žmonių serga. Lygiai taip pat žmonėmis yra manipuliuojama per įvairius laikraščius ir internetines svetaines, rašant straipsnius, kurie iššaukia žmonėse neigiamas emocijas, įtraukia juos į visokiausių neigiamų emocijų narstymą, jas dar labiau užaštrinant. Per įvairias šiuolaikines komunikacijos priemones (TV, spauda) žmonėms keliama baimė dėl ateities, kiršinamos tautos, skatinama neapykanta. Pozityvios informacijos televizijoje praktiškai nerasite. Dėl šios priežasties būkite budrūs ir atsirinkite, ką skaityti, ką žiūrėti ir kokias emocijas vibruoti. Baime vibruojanti tauta, kaip aviu banda. Todėl linkiu rinktis vibruoti meile ir dėkingumu! Tuomet Jūsų neišmatuojamos galimybės bei talentai atsiskleis ir praturtins visatą!

Muzika kelianti vibracijas, vienas iš daugelio pavyzdžių:

Om :)
Radha

Vedukeliu.lt

Redagavo Lina Šimelionytė

Pasidalinkite su kitais!