Venera pereina į Žuvų ženklą, ko tikėtis santykiuose?

venera

Sausio 27 d. Venera – viena palankiausių planetų, pereis į Žuvų ženklą ir bus jame iki gegužės 31 d. Venera – tai meilės, grožio, harmonijos, komforto planeta ir Žuvų ženkle ji jaučiasi geriausiai, todėl tai bus palankus metas visoms sritims susijusioms su šia planeta.

Venera simbolizuoja transportą, baldus, prabangos prekes, meną, pramogas ir viską, kas susiję su džiaugsmu, todėl tai palankus metas įsigyti daiktus susijusius su šiomis gyvenimo sritimis. Taip pat tai palankus metas menininkams, muzikantams, mados atstovams, floristams ir visiems, kurie susiję su grožio sritimi. Jiems šiuo metu gali gimti daug gražių kūrybinių idėjų.

Kol  Venera bus Žuvų ženkle, bus palankus metas santykiams ir naujoms pažintims. Žmonės stengsis būti švelnesni, draugiškesni, bus linkę aukotis dėl kitų. Gali lydėti romantiškesnės nuotaikos, noras kurti eiles.

Venera šiais metais užims retrogradinę padėtį nuo kovo 4 iki balandžio 15 d., o taip pat nuo spalio 9 iki lapkričio 2 d., todėl tuo laikotarpiu vertėtų vengti naujų pažinčių. Tai bus nepalankus metas veiklai ir veiksmams susijusiems su Veneros sritimi.

Veneros padėtis Žuvų ženkle atneš daug džiaugsmo, tačiau daug kas priklauso ir nuo to, kokią padėtį Venera užima žmogaus asmeniniame horoskope. Atsižvelgiant į tai, ar Veneros padėtis palanki, ar ne, kiekvieno žmogaus gyvenimą ji gali veikti skirtingai.

Jeigu žmogų valdo dorybės energija, tai Venera reikšis kaip gerumas, kuklumas, jam bus svarbiau dvasiniai, o ne tik kūniški santykiai su antrąja puse. Jis ieškos laimės savo viduje, o ne išoriniuose daiktuose. Toks žmogus norės, kad kiti esantys šalia jo būtų laimingi, o ne tik jis pats. Toks žmogus rengsis gražiai, bet ne iššaukiančiai. Moteris nesistengs demonstruoti atvirų kūno vietų, turės gerą humoro jausmą, domėsis harmoningais santykiais, klausysis paskaitų tokiomis temomis, skaitys knygas, na ir žinoma, jeigu ji vieniša, tai trauks panašiu gyvenimo būdu besidominčius vyrus.

Jeigu žmogų valdo aistros energija, tai, šiuo atveju, jį domins nešvankūs juokeliai, vakarėliai ir laisvalaikis triukšmingose vietose, apkalbos, gurmaniški patiekalai, noras išsiskirti iš kitų savo kūno formomis, automobiliu, drabužiais ir panašiai. Toks žmogus norės manipuliuoti kitais. Jis ieškos laimės daiktuose. Toks žmogus norės, kad viskas būtų tik jam. Venera tokio žmogaus gyvenime reikšis kaip aistros energija, todėl jis pritrauks panašius į save žmones ir partnerius.

Jeigu žmogų valdo neišmanymo energija, tai jį gali dominti iškrypimai, prostitucija, nesugebėjimas kontroliuoti savo norų ir jausmų. Toks žmogus gali kenkti kitiems, nenorėti atlikti savo pareigų. Į savo gyvenimą jis pritrauks atitinkamus žmones ir partnerius.

Jeigu Venera silpna, žmogus gali būti grubus, agresyvus, nemandagus ir vulgarus. Dažnai gali lydėti problemos santykiuose, meilės ir švelnumo trūkumas.  Moteriai gali trūkti moteriškumo ir laimės asmeniniame gyvenime. Vyrui gali būti problemų su moterimis, sunku išreikšti savo jausmus, rūpestį. Gali būti problemų su lytiniais organais, nevaisingumas ir impotencija.

Norint pagerinti savo santykį su Veneros planeta ir pakeisti likimą, rekomenduojama: ugdytis kūrybiškumą, jausmingumą, mokytis mylėti. Moteriai vertėtų ugdytis moteriškas savybes bei mokytis švelnumo. Vyrui vertėtų skirti daugiau dėmesio moterims, kurios yra svarbios jo gyvenime: žmonai, mamai, dukrai bei rūpintis kitais. Gerinti santykį su Veneros planeta padeda bhakti joga, šokiai, eilių kūrimas, dainavimas ir meniniai užsiėmimai. Moterims palanku turėti ilgus plaukus.

Taip pat santykį su Veneros planeta padeda gerinti mantros šiai planetai kartojimas. Tai rekomenduojama atlikti su meditacijos karoliais (džapa mala). Mantrą geriausia pradėti kartoti penktadienį, tarpe nuo pirmos iki penkioliktos mėnulio dienos. Kartoti mantrą rekomenduojama minimaliai 24 dienas, po šešis ratus kasdien.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt