Veido kaukė bet kokiam odos tipui

film-jhg2205325_960_720

Oda – pats didžiausias ir vienas svarbiausių kūno organų, saugantis organizmą nuo įvairių išorės poveikių. Į mūsų organizmą per odą patenka net 60% to, ką tepame ant jos, todėl vadovaujuosi taisykle – jei nepakenks suvalgius, tai nepakenks ir užteptas.

Galiu pasakyti, kad mano oda jautriai reaguoja į aplinkos pokyčius. Ji persimaino kelis kartus per mėnesį, o paskui dar ir keičiantis sezonams, orams, todėl skiriu jai papildomo dėmesio ir galvoju, kaip atstatyti pusiausvyrą.

Šiandieną noriu pasidalinti veido kaukės receptu, kuris tinka bet kokiam odos tipui. Reikės – labai minimalistiškai – tik 1 sunokusio ar net pernokusio avokado. Įį sutrinti trintuvu, užtepti ant odos ir ,palaikius 10 minučių, nuplauti. Viskas. Avokaduose gausu gerųjų riebalų, riebalų rūgščių ir vitamino E, todėl oda labai suminkštėja ir atsigauna.

Tiesa, galima pridėti ir šiek tiek kūrybos – aš papildomai įdėjau vitamino E ir rožių serumo, kurį naudoju kaip kremą. Jei norite daugiau valančio efekto – įdėkite šaukštelį gasulo molio.

Kaukė šaldytuve išstovi apie tris dienas, o patį pagrindinį ingredientą galima įsigyti be pakuotės.

Ineta

Upės žalios

Pagrindinė nuotrauka – iš Upės žalios puslapio

Redagavo Lina Staponaitė