Veido joga (II dalis)

joga

Reguliarus veido jogos pratimų atlikimas padeda pasiekti optimalių rezultatų, pagerina veido ir kaklo raumenų tonusą, odoje atkuriama normali kraujo apytaka. Tai duoda akivaizdžius rezultatus norintiems išvengti, atsikratyti raukšlelių ir neleisti atsirasti naujoms. Atsipalaidavus raumenų spazmams, dingsta problemos, susijusios su raumenų audinių įtampa.

Pratimai veidui yra paprasti ir nereikalauja labai daug pastangų. Vienintelė sąlyga – juos reikia atlikti reguliariai. Jei jums pavyks šiam reikalui skirti 0,5–1,5 val. per savaitę (po 15–20 min. per dieną), tai po visai trumpo laiko (1–2 savaičių) jau pastebėsite pozityvų efektą.

Tęsiame veido jogos pratimų kompleksą.

5. „Oro bučinys“

Ištempkite lūpas į priekį, kaip bučiuojant, fiksuokite šią padėtį 10–20 sekundžių, po to pilnai atpalaiduokite veidą. Pakartokite 5–7 kartus.

6. „Mirktelėjimo pamėgdžiojimas“

Imituokite mirktelėjimą kaire akimi, palikdami akį atmerktą, užfiksuokite šią padėtį. Analogiškai padarykite tą patį su dešine akimi. Viską pakartokite po 5–7 kartus.

Šis pratimas padeda pašalinti mėlynes ir maišelius po akimis, pagerina viršutinės veido dalies raumenų tonusą.


7. „Pelėda“

Padėkite rodomuosius pirštus ant viršutinių akių vokų ir atitraukite juos į viršų. Stenkitės užmerkti akis, o pirštais priešintis šiam veiksmui 3–5 sekundes. Atsipalaiduokite ir pakartokite šį pratimą 8–10 kartų.

Šis pratimas pagerina kraujo tekėjimą, tonizuoja akių vokus, neleidžia atsirasti raukšlėms.

8. „Šikšnosparnis“

Rodomuosius pirštus padėkite ant apatinių akių vokų ir švelniai atitraukite juos į apačią. Raumenimis stenkitės pakelti apatinius vokus į viršų, priešindamiesi pirštų jėgai 3–5 sekundes. Po to padarykite 12 lengvų patapšnojimų per akies buolį užsimerkus ir stipriai stipriai užmerkite akis. Visą ciklą pakartokite 3 kartus.

Pratimas šalina pabrinkimus po akimis, tonizuoja akių vokų raumenis.

Laukite tęsinio…

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš svetainės Saulegraza.com