Vaistas nuo Koronaviruso

7B72DBAE-02D1-4DC4-9B76-35AE328A7CC2

Vedų mokslininkas ir daktaras Olegas Torsunovas iš Rusijos 600 žmonių auditorijai pateikia kelias gudrybes, kaip apsiginti nuo Koronos viruso.

Ištrauka iš paskaitos, vykusios kovo 17 d., 2020 m. Rusijos mieste Omske.

„Prieš pradėdamas paskaitą, noriu jums šį tą pasakyti. Šiuo metu pasaulį gąsdinantis virusas tikrai egzistuoja ir tikrai gali būti pavojingas. Jo keliamo pavojaus esmė – tai, kad jis naikina žmogaus organizmo atsparumą bakteriniam plaučių uždegimui. Pats virusas žmonių nežudo. Šiam virusui patekus į kūną, plaučius paveikti gali bakterijos.

Šis bakterijų kiekio padidėjimas iš tiesų gali vykti labai greitai. Bakterinė pneumonija gali pasireikšti praėjus 7 dienoms po kontakto su virusu. Pavyzdžiui, po kelių valandų skrydžio lėktuvu užkrėstieji dėl sunkios apkrovos gali įgyti plaučių edemą.

Tačiau yra ir gerų naujienų. Aš jau 15 metų studijuoju, kaip kovoti su daugybe virusinių infekcijų. Galiu tvirtai pasakyti, kad su šiuo Koronos virusu kovoti labai lengva. Imbiero pagalba. Jei 3 kartus per dieną kramtysite nedidelį imbiero gabalėlį bei gersite šiltą ciberžolės gėrimą su trupučiu medaus, iš esmės virusų negausite. Tai tiesiog nebus įmanoma.

Beje, dabar klausiu organizatorių: ar jūs išplatinote imbiero gabaliukus publikai? Ne. Pasakiau, kad gautumėte imbiero ir išdalintumėte auditorijai. Kuo greičiau raskite imbiero ir išdalinkite jį žmonėms, kad šie galėtų kramtyti imbierą čia, salėje. Pamoka negali prasidėti, kitaip 600 kambaryje esančių žmonių rizikuos.

Taigi, organizatoriai jums padalins imbiero gabaliukus. Nuo šiandien aš visada dalinsiu imbiero gabaliukus dar prieš žmonėms įeinant į salę. Žmonės turi kramtyti imbierą prieš pamoką ar jos metu, tada tikrai nebus pavojaus.

Dabar čia, kambaryje, kaip aš matau (subtiliai), nėra užkrėstų žmonių. Šiandienos higiena reiškia „kramtyti imbierą kiekvieną dieną“. Jūs turite to išmokti. Nes anksčiau ar vėliau Rusijoje taip pat bus daug užkrėstų žmonių. Kiekvienas, kuris į šią problemą nežiūrės rimtai, rizikuos mirti. Tikimybė mirti nuo šio viruso padarinių yra 5%. Tai reiškia, kad 5 iš 100 užkrėstų žmonių miršta. Dar 10 žmonių yra kritinės būklės.

Jei čiulpiate ir kramtote imbierą, virusas neturi šansų. Nereikėtų nuvertinti imbiero stiprumo. Daugybę metų gydau žmones nuo daugybės virusinių infekcijų. Maisto produktų, kuriuos naudoju gydymui, asortimentas yra labai mažas:

imbieras, ciberžolė, pušies šakelės, eglės šakelės, geltonos garstyčios ir baltieji pipirai.

Visi šie maisto produktai gali naikinti įvairius virusus.

Kai gegužę Rusijoje vyks Vedų „Dorybės“ festivalis (apie 1500 dalyvių), aš pasirūpinsiu, kad visi šie komponentai būtų prieinami, kad žmonės neužsikrėstų. Šiame festivalyje, kuris vyksta du kartus per metus, niekada nebūna ligos atvejų, net jei žmonės valandomis sėdi vienas šalia kito dideliuose kambariuose ir klausosi dėstytojų.

Taigi, dar kartą – pats virusas nėra toks stiprus. Jei kramtote imbierą kiekvieną dieną, virusas neturi šansų. Aš kiekvieną savaitę lėktuvais skraidau iš miesto į miestą. Aš negalvoju apie kvėpavimo kaukę, nes žinau, kaip stipriai veikia imbieras. Visada kišenėje jo turiu.

Subtiliame lygmenyje galiu pamatyti, kas yra užkrėstas, o kas – ne. Tiesą sakant, užsikrėtusiųjų yra daug daugiau, nei teigia žiniasklaida. Mačiau daug užkrėstų žmonių lėktuvuose ir oro uostuose.

Nepanikuokite.

Pasekmės nebus tokios blogos, kaip mus tikina žiniasklaida. Jums tiesiog reikia kramtyti imbierą. Taigi, pasakykite artimiesiems. Jei jūs ir visi aplinkiniai kiekvieną dieną kramtysite imbierą, nė vienas iš jūsų negausite šio viruso. Imbierą turėtumėte kramtyti 3 kartus per dieną. Garantuojama, kad jis veiks apie 3-4 valandas.

Žiūrėkite. Yra žmonių, kenčiančių nuo alergijos. Pavyzdžiui, palietę ar net suvalgę kokį nors maistą, jie iškart jaučiasi blogai. Jiems tas maisto produktas gali sukelti net ir mirtiną pavojų. Ir dabar įsivaizduokite, kad šis Koronos virusas yra alergiškas imbierui. Šis virusas, kaip ir daugelis kitų, visiškai negali toleruoti imbiero. Tiek suprantama?

Vaikams galima duoti vandeniu ir trupučiu medaus praskiesto imbiero. Kitaip jis gali būti per aštrus.

Yra dar vienas būdas veiksmingai kovoti su virusu. Šis metodas yra dar efektyvesnis nei tiesiog valgyti imbierą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti imbiero gabalėlį į audinio gabalėlį ir pririšti šį audinio gabalą su imbieru prie kairiojo riešo, kur paprastai nešiojamas laikrodis. Ant riešo. Šiuo būdu jis veikia 24 valandas. Subtilus ir grubus kūnai reaguoja iš karto. Toks metodas taip pat gali būti naudojamas kaip profilaktika, tačiau būkite atsargūs, nes tai gali sukelti įtampą kūne. Jei imbierą naudosite tokiu būdu jausdami simptomų, pajusite įtampą. Tai stipri refleksinė terapija.

Jei jau turite šį karščiavimo virusą, nesijaudinkite. Tiesiog pririškite imbiero gabalėlį prie kairiojo riešo ir Koronos virusas neužilgo paspruks, tarsi vaiduoklis. Vėliausiai po 2–3 dienų. Imbierą turėtumėte dėti į tvarsliavą kiekvieną dieną. Imbieras ypač veiksmingas ginantis nuo Koronos viruso. Ant kairiojo riešo taip pat galite pririšti ciberžolės gabalėlį.

Dabar vaikai kenčia mažiausiai. Didžioji dauguma vaikų, juos paveikus virusui, net nejaučia simptomų. Šis specifinis virusas paveikia tik suaugusius ir senimą. Dabar ypač smarkiai kenčia suaugę ir vyresnio amžiaus žmonės. Vaikai paveikiami mažiausiai. Jie gali būti nešiotojai, tačiau virusas daugumai jų nėra pavojingas.

Taigi dar kartą: pats Koronos virusas yra silpnas. Jei jis būtų stiprus, kūdikiai susirgtų ir numirtų.”

Vertė Milvydė Paškevičiūtė