Vaikų linijos delnuose

baby-1426651_960_720

„Sveiki, Egidijau, kaip sužinoti, ar kada nors turėsiu vaikų? Gyvenu su vyru 10 metų ir kol kas jokio rezultato, nors gydytojai neranda problemų, abu, pasak jų, esame vaisingi. Tai kodėl nesusilaukiame? Ar tai lemtis? Ar iš delno, ar kitų kūno vietų galima suprasti, ar turėsime ir kiek vaikų? Skaičiau, kad kartais moterims nesiseka išnešioti vyriškos lyties vaisių, o iš mano giminės pusės dominuoja vienos moterys. Gal vyro genetika priešinga ir dėl to mums nesiseka? Patarkite, ką daryti? Kaip sužinoti, ar kada nors mūsų šeima pagausės? Ačiū. Evelija“

Dėkoju už klausimus. Šiomis dienomis tai gana dažnai keliamas klausimas. Analizuojant porų suderinamumą yra atsižvelgiama į daugelį faktorių, kurių vienas svarbiausių – vaikai. Vedų raštuose aprašyta trylika turto rodiklių, iš kurių vienas yra vaikai. Jeigu senovėje astrologai matydavo, jog yra tokia tikimybė, kad pora gali nesusilaukti vaikų, tai santuoka neįvykdavo.

Kalbant apie ženklus delnuose, geriausiai vaikų linijas atspindi moteriški delnai, nes jie parodo tikruosius vaikus. Kadangi vyrai vaikų neišnešioja, jie gali būti mažiau prisirišę, todėl vyrų delnuose labiau matysis tie vaikai, prie kurių jie labiau prisirišę. Tai gali būti net ir ne biologiniai vaikai.

Informatyviausia vieta, kurioje galima pamatyti vaikų linijas, yra prie nykščio (1). Vaikų  linijos ne visada matosi aiškiai, todėl dažnai reikia labiau įgudusios akies.

Kita delno vieta, kurioje galima pamatyti vaikus yra santykių arba santuokos linija (2). Ten esančios vertikalios linijos rodo vaikus. Tai turi būti gana aiškios linijos.

Jeigu vaikų linijos neliečia santuokos linijos, tai gali būti nėštumo nutrūkimas arba abortas. Jei moters delne šioje vietoje yra daug vaikų linijų, tai rodo didelį biologinį potencialą pagimdyti ne vieną vaiką.

Jeigu toje vietoje nėra vaikų linijų, tai dar nebūtinai reiškia, jog žmogus neturės vaikų. Jų gali nebūti tiesiog dėl to, kad žmogus neprisirišęs prie vaikų. Dažniausiai tai atspindi vyro delnai. Didelis vaikų linijų kiekis gali reikšti, kad žmogus dirba su vaikais arba labai myli vaikus. Taigi, likimo paslaptis ne visada taip paprasta įminti. Žinoma, analizuojant žmogaus horoskopą ir delnus galima pasakyti daugiau, tačiau, kalbant apie vaikus, taip pat labai svarbus faktorius –požiūris į vaikų pradėjimą.

Ajurvedoje rekomenduojama vaikus pradėti sąmoningai ir iki vaiko pradėjimo abiems partneriams atsisakyti žalingų įpročių, stengtis nevalgyti mėsos arba iki minimumo sumažinti jos vartojimą. Taip pat iki vaiko pradėjimo dienos rekomenduojama minimaliai vieną mėnesį susilaikyti nuo intymių santykių.

Įtakos turi ir vaiko pradėjimo laikas. Labai svarbus vaidmuo tenka moters ovuliacijos dienoms. Ajurvedoje teigiama, kad pirmos keturios dienos po moters ciklo yra nepalankios. Lytinis aktas pirmą dieną po ciklo gali neigiamai atsiliepti vyro sveikatai, antrą dieną – gali kenkti moters sveikatai, trečią dieną gali sutrikdyti moters gimdos funkcijas, o ketvirtą dieną kenks vyrui ir yra tikimybė, kad pastojus tą dieną gali gimti vaikas neturintis dorybingo žmogaus savybių.

Kalbant apie moters ciklą, pradedant nuo pirmos ir baigiant dvidešimt aštunta diena, nepalankiausiomis dienomis laikomos nuo pirmos iki ketvirtos, taip pat vienuolikta, trylikta ir septyniolikta diena. Palankiausia po ciklo yra šeštoji diena, pradėjus vaiką tuo metu galima tikėtis sėkmingo pastojimo.

Palankiausios savaitės dienos yra pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Pagal Vedų mėnulio kalendorių rekomenduojama vengti vienuoliktos ir tryliktos mėnulio dienos, o taip pat pilnaties ir jaunaties. Taip pat vengti mėnulio ir saulės užtemimo dienų. Taigi, renkantis vaiko pradėjimo dieną svarbu, kad visi šie faktoriai sutaptų.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt