Už viską tau dėkoju!

dek1

Dėkingumas – tai gydantis energetinis sąmonės instrumentas. Visata mėgsta dėkingumą. Kuo gausiau jūs dėkojate, tuo daugiau gaunate. Dėkingumas daro mūsų gyvenimą turtingesniu. Dėkokite Dievui, žmonėms, Visatai, likimui už viską, ką turite gyvenime gražiausio. Net jei šiuo metu gyvenime ir mažai gėrio, tai jo taps kur kas daugiau. Dėkingumas padės sukurti aplink jus dosnų ir pilną gėrio pasaulį.

Anekdotas:

Temzės pakrante vaikščiodamas vienas labai turtingas verslininkas paslydo ir įkrito į vandenį. Jo laimei visai šalia buvo neturtingas to paties verslininko darbininkas. Jis rizikuodamas savo gyvybe išgelbėjo šeimininką, iš kurio, kaip atlygį ir dėkingumą, gavo sudilusią varinę monetą. Žmonės, susirinkę šalia krantinės ir matę įvykį, stebėjosi turtuolio skūpumu. Jie norėjo jį mesti atgal į vandenį. Tačiau juos sustabdė vargšas darbininkas:
– Palikit jį! Nelieskit. Jam geriau žinot, ko jo gyvybė yra verta!

Dėkingumas panašus į magnetą. Jis pritraukia mums tai, kam pats lygus. Dėkokite net už tai, ko neturite, arba ko nematote, ir su laiku tai taps realybe.

Bėdų turi visi. Tai pasireiškia fiziniame, emociniame, mentaliniame lygmenyse. Visą savo dėmesį reikia nukreipti ne į problemą, o į norimą rezultatą. Tokiu būdu jūs įeinate į sprendimo būseną ir jūsų problemos pavirsta galimybėmis. Tada reikia išsiugdyti įprotį dėkoti ne tik už tai, kas yra, bet ir už tai kas dar bus. Sukurkite savo tekstą, įtraukdami į jį dėkingumo žodžius, dėkodami už tai, ką jūs norėtumėte turėti. Pavyzdžiui: „aš dėkoju Visatai už gerą sveikatą ir viską, kas man teikia naudą, už priteklių, kuris man leidžia nieko nestokoti. Aš dėkoju Aukščiausiajam už visus tuos išgyvenimus, jausmus, emocijas, kurios sustiprina mano dvasinį augimą. Tai atveria man kelią į sėkmingą ir turtingą gyvenimą.“

Tardami šiuos žodžius, jūs programuosite savo pasąmonę į tai, kas geriausia. Dėkingumas atneš sveikatą, meilę, džiaugsmą ir sėmę. Jūs esate laisvi rinktis – patys kuriate savo gerovę.

Dėkingumas tai aukščiausia Meilės forma. Dėkingumo energija pašaukta dovanoti Gėrį. Dėkingumas – pati  saldžiausia Dievo energija. Ir toli gražu ne visi gyvi sutvėrimai gali ją patirti. Daugelis jų laiko save nelaimingais ir mano, kad jie neturi už ką dėkoti. Daugybė iš viso nežino, kas tai yra.

Kai jūs spinduliuojate dėkingumo energiją į aplinką – tai aukščiausia Meilės Dievui ir viskam, kas gyva apraiška. Jūs dovanojate gėrį sau ir savo artimiesiems, ir visiems, kas yra šalia jūsų. Kai jūs dėkojate, dalinate dovanas tiesiogine šio žodžio prasme. Ir pirmiausia dovanojate sau, nes tampate magnetiniu savo dėkingumo šaltiniu.

Dėkokite už:

 • kūną ir sveikatą;
 • darbą ir sėkmę;
 • pinigus;
 • šeimą;
 • pramogas;
 • meilę;
 • gyvenimą;
 • materialius daiktus ir paslaugas;
 • gamtos turtus – vandenį, saulę, orą;
 • ir viską ką tik sugalvosite.

Kiekvieną dieną atlikite šią dėkingumo praktiką ir jūs vis daugiau ir daugiau rasite priežasčių dėkojimui.

Magiška formulė:

 1. Ištarkite „Dėkoju“, sąmoningai galvodami apie tai.
 2. Kuo sąmoningiau ištarsite šį žodį, tuo daugiau pajusite dėkingumo.
 3. Kuo daugiau dėkingumo, kuriuo jūs sąmoningai užpildote savo mintis ir jausmus, tuo daugiau turėsite palaimingos gausos.

Kuo daugiau dėkojate, tuo daugiau šios energijos ir jėgos jums sugrįžta. Dėkoti galima už viską ir pirmiausia už patį gyvenimą šioje žemėje, už galimybę išmokti visas šias pamokas, kurios mums duodamos. Nes tai didžiausia Dovana, ir Žemė – ypatinga vieta.

Mes niekada negausime to, ko norime,

 kol nebūsime dėkingi už tai, ką turime.

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš svetainės Saulegraza.com