Trys banginiai, ant kurių laikosi geri santykiai su vyru

pexels-photo-1024960

Yra trys labai svarbūs momentai, ant kurių tvirtinasi ir laikosi išties geri ir kokybiški santykiai su jūsų vyriškiu. Tiesiog laikykitės šių principų ir viskas bus gerai. Taigi…

Niekada neaptarinėkite su savo mama ar draugėmis, ką jums kalba ir kaip su jumis elgiasi jūsų vyras

Jūs išsirinkote šį vyrą, reiškia, dabar nėra ko skųstis juo visiems aplinkui. Viską spręsti reikia tik su juo, pavyzdžiui – kas jūsų netenkina santykiuose.

Juk jūsų draugės, nekalbant jau apie mamą, visada stos tik į jūsų pusę, taip bus visada, nepriklausomai nuo to, ką daro ar kalba vyriškis, ir įžvelgs jos jo veiksmuose bei žodžiuose labiau negatyvą negu pozityvą. Juk priešingu atveju jums nebūtų dėl ko skųstis, tiesa?

Tačiau paskui judu susitaikysite, o štai draugės, artimieji ir pažįstami dar ilgai prisimins visa tai, ką jūs jiems prikalbėjote apie savo vyrą.

Niekada nesakykite savo vyriškiui, ką apie jį kalba jūsų draugės ar mama

Geriau neliesti šitos temos ir jos neaptarinėti. Net jeigu vyras pats paklaus, ką apie jį galvoja jūsų artimieji ir draugai, geriau tiesiog apsiriboti santūriomis frazėmis apie tai, jog jiems svarbiausia, kad jūs būtumėte laiminga su juo, o jeigu taip ir yra – tai jie su džiaugsmu priims jūsų vyriškį į savo draugiją ir neturės nieko prieš jūsų santykius.

Turėkite galvoje, kad daugumai vyrų apskritai nepatinka, kad jo mylimoji jį aptarinėja netgi su pačiais artimiausiais žmonėmis, dėl to laikykitės atsargumo.

Niekada su niekuo neaptarinėkite savo problemų ar intymių detalių, susijusių tik su jumis ir jūsų vyru

Išimtimi gali tapti nebent jūsų psichologas. O štai netgi patys artimiausi jums žmonės neturi žinoti absoliučiai visko, kas vyksta jūsų namuose. Neneškite „šiukšlių“ iš namų.

Jei turite kokių nors problemų, tiesiog pasikalbėkite apie tai pradžioje su vyru, o jeigu nepadės, kreipkitės į specialistą, be to, pageidautina, kad vyras žinotų, jog kreipėtės.

O dar geriau nueikite į bendrą šeimos konsultaciją ir jau ten aptarkite problemas ir tarpusavio nesupratimą.

Viktorija Kirsta

Seimairnamai.eu