Trečiadienis – Merkurijaus diena

mercury-822825_960_720

Trečiadienis – Merkurijaus diena. Sanskrito kalboje jis vadinamas Buddha. Išvertus iš sanskrito kalbos šis žodis reiškia intelektą, pažinimą. Su terminu „buddhi“ siejamas gebėjimas teisingai mąstyti ir atskirti iliuziją nuo tikrovės.

Merkurijus – pakankamai išvaizdus, mėgsta juoką ir linksmybes. Turi puikų išsimokslinimą. Jis perima konstituciją ir savybes tų planetų, su kuriomis sąveikauja.

Budda

Ši planeta įkūnija iškalbą, bendravimą ir prekybą. Ji valdo išsilavinimą, rašybą, skaičiavimą. Tai pati greičiausia planeta, todėl pasižymi greitu žinių įsisavinimu, lanksčia ir lengva saviraiška, idėjų, informacijos bei materialių vertybių pasikeitimu. Merkurijus įkūnija intelektualią ir emocinę energijas. Pagal tai, kokią padėtį Merkurijaus planeta užima horoskope, galima spręsti apie žmogaus intelekto savybes. Tai – prekybos planeta. Merkurijus atspindi mainus ir prekybinius sandorius, taip pat ir pinigus. Jo energija būtina visada, kai vyksta pasikeitimas idėjomis ar prekėmis.

Merkurijus yra labai permainingas. Jis labai lengvai perima tiek pozityvias, tiek negatyvias kitų planetų (su kuriomis sąveikauja) savybes. Jis – iliuzinis protas, neturintis realaus pagrindo ir atspindi tai, kas jam atrodo realu. Tačiau aukštesniame lygmenyje jis valdo savitą proto gebėjimą teisingai nuspręsti, kas yra tiesa, o kas – iliuzija.

115

Ši planeta vaidina svarbų vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje, nes Merkurijus simbolizuoja labai reikšmingą kryptį – galimybę atvirai bendrauti, o tai turi lemiamą reikšmę pasaulietinės kultūros formavimuisi.

Taigi trečiadienis – labai palanki pažinimo, džiaugsmo ir žinių diena.

Merkurijaus spalva – žalia. Šią dieną yra gerai rengtis tokios spalvos drabužiais.

Trečiadienį rekomenduojama pasirašyti dokumentus, tvarkyti verslo reikalus, atlikti su prekyba susijusias operacijas, mokytis, organizuoti susirinkimus, pasitarimus, palanku bendrauti su draugais ir užmegzti naujas pažintis, gilinti žinias. Tai – palanki diena santuokai.

073

Nerekomenduojama betikslis laiko švaistymas, tušti plepalai, apkalbos, nesantuokiniai ar palaidi seksualiniai ryšiai, melas, gudrybės, uždarumas ir rimtumas, grubumas, žiaurumas.

Tam, kad subalansuotumėte Merkurijaus energiją, gerai yra šią dieną mokytis užsienio kalbų, vystyti iškalbą, oratorinius gebėjimus, subtilų humorą, kartoti mantras ir medituoti, aukoti vaikų namams ar nepasiturintiems studentams.

Sėkmingo pažintinio trečiadienio jums, draugai!

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė