Tikroji moters askezė

retro-1321069_960_720

Pati svarbiausia moters askezė yra ne badavimas, ne tylėjimo įžadas ir ne grūdinimasis. Pati svarbiausia moters askezė – tai būti moterimi, vystyti savo moteriškumą, auginti savo moterišką energiją, dalintis ja su šeima, kurti aplinkui harmoniją, o svarbiausia – kurti harmoniją savyje.

Pabandykite:

a) Kalbėti kaip tikra moteris – minkštu balsu švelnius žodžius.

b) Atrodyti kaip tikra moteris – rengtis moteriškais rūbais: suknelės, sijonai ir džiaugsmingos spalvos, rengtis dorybingai, neiššaukiančiai, bet madingai ir gražiai. Vaikščioti minkšta, plaukiančia eisena.

c) Jausti save kaip tikrą moterį – vystyti savyje geriausias moteriškas savybes: nuolankumą, rūpestingumą, geraširdiškumą.

d) Elgtis kaip tikra moteris – išmintingai, kantriai.

e) Užsiimti moteriškais dalykais: rankdarbiais, maisto gaminimu.

Jūs suprasite, kad tai labai labai nelengva, bet tokių askezių malonūs rezultatai neprivers jūsų ilgai laukti. Kiekvienai moteriai labai svarbu gražiai ir grakščiai kalbėti. Mokėti netgi karčią tiesą pasakyti švelniai, gerais žodžiais. O mes pripratusios kirsti iš peties su savo tiesa. Deja, mūsų nemokė šito nei šeimoje, nei namie. Nemokė kalbėti gerų dalykų. Užtat į kraują įaugęs polinkis kritikuoti ir smerkti.

Svarbus žmonos įgūdis – mokėti būti patenkinta tuo, kas yra. O dažniausiai atvirkščiai: žmonos nepatenkintos nuodija gyvenimą sau ir savo artimiesiems.

Reikia mokėti būti susikoncentravusioms į vyrą, tik į jį vieną investuoti visa savo energiją ir energetiką, be minčių apie kitus ir be lyginimo jo su kitais. Tada vyras juda pirmyn.

Marina Targakova. Vertė Asta Ivaškevičiūtė