Tikri vyrai yra geri sutuoktiniai

love-3604788_960_720

Kiekvieną kartą, kai sutuoktinis pasidalina, koks jūsų elgesys jam arba jai patinka, o koks – ne, jis (arba ji) padovanoja jums asmeninį “santuokos vadovą”. Todėl jei esate iš tiesų protingi, atidžiai klausysitės, kai jūsų vyras arba žmona skundžiasi, kad jiems nepatinka kažkas, ką jūs darote.

Tai – pagrindinis gerų santykių principas: jūs norite padaryti kitą žmogų laimingą. Pavyzdžiui, panagrinėkime, ką reiškia būti tikru vyru. Jei žmona pyksta, tikras vyras pasiliks su ja ir stengsis ją nuraminti. Jis nesupyks pats, neims jos auklėti ir nepabėgs. Jis nemokys jos: “Nustok buvusi tokia jausminga. Susiimk.”

Būti tikru vyru kitam vyrui ir būti tikru vyru moteriai – du skirtingi dalykai. Būti tikru vyru kitam vyrui – tai ne tikrasis vyriškumas. Tikroji vyriškumo prasmė apibrėžiama vyro santykiuose su moterimi, o ne kitu vyru. Ar moterims patinka kieti vyrai, kurie kartais ką nors sumuša?

Galbūt Holivudo ar Bolivudo filmuose joms tai ir patinka, bet tik ne tikrame gyvenime.

Moterims patinka jautrūs, sugebantys išklausyti ir padėti išspręsti jų problemas vyrai. Tačiau vyrai dažnai mano, kad jei jie taip elgsis, jie bus moteriški, silpni ir visiškai kontroliuojami moters. Priešingai.

Jeigu vyras pasiduoda emocijoms taip, kaip jo žmona, tada situacija tampa iš tiesų nekontroliuojama. Tikras vyras išklausys, stengsis padėti savo žmonai ir prisitaikys prie jos poreikių. Vyras yra moters užuovėja, apsauga, todėl jei moteris turi sunkumų, jis visada stengsis jai padėti.

“Papasakok man, kas vyksta!” Ir tada jis kantriai klausosi. Tai reiškia būti tikru vyru. Tai – būti tuo, kuris apsaugo moterį.

Kai vyras suvokia, kad tai yra jo tarnystė, pareiga savo žmonai, jis tampa nuostabiu vyru, sutuoktiniu.

Todėl tikri vyrai yra nuostabūs sutuoktiniai.

Iš anglų kalbos vertė ir pagal Martino Hausnerio (Mahatmos prabhu) straipsnį parengė Lina Staponaitė

Pagrindinė nuotrauka iš Pixabay.com