Tikra Moteris. Ar ji egzistuoja?

26732888_10155904960871132_426547417_o

Jau turbūt penkerius metus dirbu su moterimis. Ir su savimi. Visus tuos metus girdžiu vis garsėjančias kalbas apie tai, kokios suvyriškėjusios yra šiuolaikinės moterys. Buvo laikas, kai ir pati taip maniau. Tačiau dabar, po kiekvieno pravesto užsiėmimo, po kiekvieno susitikimo, stiprėja visai kitas įsitikinimas.

Dabar aš vis ryškiau ir ryškiau matau moteris, kurios JAU YRA moteriškos.

Mielosios, jūs JAU ESATE moteriškos. Jūs VISADA BUVOTE moteriškos ir VISADA BŪSITE moteriškos.

Esmė ta, kad pats moteriškumas, pirminis moteriškas pradas yra labai gilus, labai turtingas ir įvairialypis. Problemos prasideda tada, kai bandome savo moteriškumą įsprausti į siaurus savo įsivaizdavimo apie jį standartus, kai bandome tapti tokiomis moterimis, kokiomis įsivaizduojame, kad privalome būti, jei norime jaustis gerai.

Taip pat sugalvojame priežasčių, kodėl šią akimirką negalime jaustis moteriškomis ir tos priežastys dažniausiai būna išorinės. Pavyzdžiui, negaliu jaustis moteriška, nes neturiu vyro. Arba negaliu jaustis moteriška, nes turiu vyrą, bet jis neatitinka mano įsivaizdavimo apie vyriškumą. Kai tik pradedame auginti lūkesčius, jog yra kažkas, kas atsakingas už mano savijautą, atimame iš savęs galimybę jaustis taip, kaip norime.

Moteriškumas tai vidinis jausmas, o ne kažkas, ką lemia išoriniai faktoriai. Ar lietui lyjant jūs esate mažiau žmogus, nei tada, kai saulė šviečia? Niekas niekada negalės iš išorės įdėti jums jausmą, kurio nejaučiate. Ar kada nors gyvenime nustojote nerimauti, kai kas nors jums pasakė „Taigi neimk į galvą!“? Visoms moterims būna dienų, kai jaučiasi negražios. Vakar jautėsi gražios, o kitą rytą atsibudo, išoriškai niekas nepasikeitė, o jos ėmė jaustis negražios. Ir kai kas nors tuo metu ima sakyti komplimentus, grožio jausmas ne tik neatsiranda, bet dar ir norisi tam žmogui pasakyti ką nors ne visai taktiško ir malonaus. :)

Jausmai, būsenos, kuriose mes esame, tai kai kas, kas yra tiesiog jaučiama, tiesiog būnama tame. Galime siekti laimės, o galime tiesiog būti laimingos. Ir vos tik imsime siekti laimės, nustosime būti laimingos. Laimės jausmas tai būvis, o ne veiksmas. Taip ir moteriškumas yra ne veiksmas, o būvis.

Tad noriu pakartoti – JŪS VISOS JAU ESATE MOTERIŠKOS. Visos esate unikaliai, nepakartojamai moteriškos. Ir jums visai nereikia „įdiegti“ naujas savybes į save, kaip kokias aplikacijas į išmanųjį telefoną. Jums tereikia pažvelgti į tai, ką jau turite. O turite, garantuoju jums, labai labai daug.

Pažvelkite į save, atraskite savo asmeninį, vienintelį, ypatingą švytėjimą ir žavesį. Nėra ir niekada nebus daugiau tokių moterų, kaip jūs.

Ir kai iš naujo atrasite save, savęs puoselėjimas, auginimas ir vystymas bus nebe kančia ir askezė, lydima vos ne titaniškų pastangų, o malonus užsiėmimas, nešantis džiaugsmą ir vis labiau auginantis vidinį švytėjimą.

Apkabinu jus visa širdimi <3

Gražių dienų!

Teksto autorė Asta Ivaškevičiūtė – viena iš Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos įkūrėjų, jau penkerius metus skaitanti paskaitas moterims apie moteriškumo paieškas ir moteriškos energijos savyje budinimą, vedanti praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas. Asta yra Reiki meistrė-mokytoja, Emocinės laisvės technikos praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė. Ji gilinasi į Vedų mokslą ir pati gyvenime vadovaujasi Vedų filosofija. Asta priima asmeniniams pokalbiams, kurių metu, pasitelkus emocinės laisvės technikos metodus, galima atrasti pasikartojančių problemų priežastis ir jas pašalinti emociniame lygyje, o ne filosofiniais išvedžiojimais.

Pazinimassaviraiska.weebly.com

Pasidalinkite su kitais!