Tapk Balarama.lt mecenatu!

balarama-mecenatai

Kiekvienas lietuvis kasdien masinėms informavimo priemonėms vidutiniškai skiria 7 val. 40 min. Žiniasklaida vaidina vieną svarbiausių vaidmenų formuojant žmonių vertybes ir pasaulėžiūrą. Nepriklausomi tyrimai įrodo, kad daugumos (90 %) žmonių nuomonę įvairiomis medijos priemonėmis galima pakeisti tik per septynias dienas!

Masinės informavimo priemonės yra visiškai priklausomos nuo pajamų už reklamą. Lietuvos reklamos rinka siekia 28 mln. EUR, lyginant su Lietuvos BVP (36 270,8 mln. EUR) tai yra labai nedideli pinigai. Vadinasi, žiniasklaida yra skurdi ir lengvai manipuliuojama. Vyraujant didelei konkurencijai, siekdamos išgyventi įvairios žiniasklaidos priemonės yra priverstos kovoti dėl žiūrovo dėmesio. Dėl to jų turinys tampa menkavertis.

Balarama.lt pristato visiškai naują masinės informavimo priemonės koncepciją. Mes kalbame apie pozityvias vertybes, o jei reikia, nesivaikydami populiarumo rašome net ir karčią tiesą. Portalas išlaikomas ne kelių reklamą perkančių gigantų, o daugelio nepriklausomų remėjų – paprastų žmonių, palaikančių šią šviesią iniciatyvą.

Sparčiai augantis skaitytojų skaičius ir jų padėkos rodo, kad žmonėms tokių naujienų tikrai reikia. Vos atidarę Balarama.lt puslapį, pirmąjį jo gyvavimo mėnesį mes pasiekėme net 30 000 skaitytojų. Norime ne tik išlaikyti tokį populiarumą ir toliau, bet ir žengti kitą žingsnį – sudominti 100 000 skaitytojų per mėnesį.

Sugebame tai nuveikti su minimaliomis išlaidomis, bet vis dėlto pinigai reikalingi. Minimaliam portalo išlaikymui mums reikia 1 080 eurų per mėnesį, o siekiant visiško efektyvumo – du ar tris kartus tiek.

Tapk ir Tu Balarama.lt mecenatu – aukodamas nuo 5 EUR per mėnesį. Taip mes sukursime kažką, ko dar nebuvo, bendromis pastangomis įkvėpsime didelius pokyčius.

Norėdami tapti mecenatais, užpildykite formą adresu: www.balarama.lt/parama ir, prisijungę prie savo internetinės bankininkystės, suformuokite periodinį pervedimą. Bankas automatiškai perves jūsų pasirinktą sumą kiekvieną mėnesį.