Sveikatos festivalis ,,Tu gali“

10360770_869661079749598_3611680105109449319_n

Daug kam kyla klausimas: ,,O kam būti sveikam, jeigu ir taip gera gyventi lepinat save skanėstais bei kitais malonumais? Ar būti sveikam „apsimoka“? Juk gyvenimas ir taip trumpas – norisi mėgautis juo visapusiškai.“ Į tai atsako sveikatos festivalis „Tu gali“. Daugybės žmonių asmeninė patirtis rodo, kad netinkama mityba, žalingi įpročiai, pasyvus gyvenimo būdas nesuteikia nė trupučio laimės. Gal tik tiek, kiek trunka suvalgyti pyragaitį. O juk po trijų ar keturių pyragaičių darosi bloga, nors būti laimingam vis dar norisi… tokia laimės kaina neša tik vis daugiau ir daugiau liūdnų bei skausmingų akimirkų, susijusių su sveikatos sutrikimais, antsvoriu, stresu, nerimu ir t. t. Tokios patirtys, mintys apie ateitį ir laukiančius sveikatos sutrikimus skatina žmones eiti ieškojimų keliu – ieškoti naujo požiūrio į gyvenimą: be žalingų įpročių, su aktyviu poilsiu ir sveika mityba. Tokie pokyčiai iškart duoda rezultatus: nukrenta nereikalingi kilogramai, beveik nebelieka nerimo ir streso, kinta požiūris į visas gyvenimo situacijas. Visai nebūtina viską įsisavinti iš karto, geriausia, kai viskas vyksta natūraliai – pakanka tiesiog klausti organizmo, ko jis norėtų. Taip džiaugsmo ir laimės atsiranda vis daugiau.

Iš tokių patirčių gimė ir siekis organizuoti sveikatos festivalį „Tu gali“ – kad būtų galima dalintis naudinga informacija su kitais žmonėmis, kad šeimos, leisdamos laisvalaikį be svaigalų, atrastų bent dalelytę laimės bei pagerintų savo savijautą, pabūtų kartu su artimaisiais, bendraminčiais, dalintųsi geromis emocijomis.

Taigi jau rugpjūčio 29 d. visus kviečiame į sveikatos festivalį ,,Tu gali“ Gargžduose. Tai pirmą kartą organizuojamas tokio pobūdžio festivalis, kuriuo siekiama pasidalinti žiniomis ir patirtimi, kaip pritaikyti sveikos gyvensenos principus savo gyvenime. Festivaliu nesiekiama įteigti skirtingus mitybos pobūdžius (vegetarizmą, žaliavalgystę ir kt.) ar dar kitaip keisti gyvenimus. Tai šiltų emocijų, nuoširdumo, džiaugsmo festivalis, kurio metu dalinsimės žiniomis, patirtimi bei gerumu. Festivalio metu bus galima išmokti gaminti sveikai ir skaniai, išmoktus receptus galėsite pritaikyti prie bet kokio savo maisto raciono, nesvarbu, kokią mitybos kryptį esate pasirinkę. Bus galima susipažinti su prieskonių įvairove, su žiniomis, kaip juos pritaikyti ir kokios gydomosios savybės juose slypi. Fizinio aktyvumo užsėmimai subalansuoti visoms amžiaus grupėms, t. y. ryte pakviesime į jogos užsiėmimus, vėliau – į šiaurietiško ėjimo treniruotes, kalanetiką bei funkcinio riebalų deginimo treniruotes. Kiekvienas galės pasirinkti, kas jam artimiausia, o gal net išbandyti kažką naujo.

Festivalyje užsiėmimus ves žinomi ir patyrę lektoriai: Vaidas Arvasevičius, Paulius Jaruševičius, Anantara das ir kiti. Jie pasidalins savo žiniomis ir patirtimi, supažindins su laimingo ir sveiko gyvenimo principais. Kiekvienas galės rasti sau artimą temą, pasisemti žinių ir, svarbiausia, gerų emocijų. Taip pat festivalyje bus gausu įvairių kitų pramogų, edukacinių užsėmimų vaikams bei suaugusiems. Bus galima pasigaminti arbatą iš 7 žolelių, apsilankyti sveikatingumo mugėje, mėgautis vegetariškais patiekalais, išbandyti naujus, iki šiol neatrastus skonius. Svečius lepins gydomasis medaus masažas, gintaro terapija ir t. t. Laukiame visų, gerą nuotaiką garantuojame.

Pagrindinė festivalio mintis:ir tu gali vartoti mažiau riebaus maisto, daugiau judėti, o gal net gyventi visiškai sveikai. Kiekvienas pasirenka, ką gali šiandieną: gal tik rytais išgerti vandens stiklinę, o gal ir daugiau. Kiekvienam galima ištarti: tu gali gyventi sveikiau.

Daugiau apie festivalį Facebook.com puslapyje: Tu gali

Straipsnis redaguotas Balarama.lt

TU_GALI_SVEIKATOS_FESTIVALIS