Svarbu akimirkai sustoti…

Sustok-akimirkai-768×644

Kartais labai svarbu akimirkai sustoti ir apsižvalgyti. Skubėdami, mes daug ko nepastebime. Jūs tik pagalvokite, vaizdas pro važiuojančio automobilio langą visai kitoks, nei einant pėstute. Tad būtina gyvenime sustoti ir apsidairyti, atsigręžti atgal, tiesiog pasigrožėti, kokį ilgą kelią nuėjome. Juk taip gera pasidžiaugti viskuo, ką patyrėme ir supratome. Net ir tada, kai ėjimas yra nepaprastai sunkus, nepraraskime optimizmo! Atminkime, giliai kiekvieno viduje slypi žinojimas – kad gyvenimas duotas tam, kad pagaliau išmoktume vertinti save ir tai ką mums lemta patiri.

Jau išmokau kelias to ėjimo gudrybes ir visuomet jas naudoju. Tada mano kelionė tampa daug malonesnė. Su savimi nešuosi dėkingumą, jis tarsi stebuklingas fėjos prisilietimas, mums suteikia sparnus. Tikrai, be jokio pagražinimo.

Kitą kartą, kai tik sustosite ir atsigręšite atgal tiesiog pasijuskite dėkingi. Padėkokite visiems žmonėms, kuriuos sutikote savo kelyje, o ypač:

tiems, kurie jumis netikėjo,

tiems, kurie jus stabdė, 

tiems, kurie jums kažko neleido, 

tiems, kurie jus skaudino, 

tiems, kurie jūsų nesuprato. 

Nes būtent jie, jums suteikė galimybę augti, jie jums suteikė galimybę išmokti suprasti ir atleisti. Šie žmonės jus padrąsino tikėti savimi. O tie, kurie jus skaudino, padarė dar stipresniais. Argi ne verta už tai padėkoti?

Kita gudrybė, kurią nešuosi kartu su savimi per gyvenimą yra atvira širdis. Ji mane veda gyvenime tarsi kelrode žvaigždė. Atvira širdis jus saugo nuo svetimo pikto, ji padeda pajusti kitų žmonių gerumą, dėl jos jūs jausite pilnatvę ir džiaugsmą. Atvira širdis pažįsta tikrą meilę ir besąlygiškai dalinasi ja su kitais. Tik širdimi pajusite gyvenimo grožį, džiaugsmą ir magiją.

Todėl ir sakau, kartais labai svarbu akimirkai sustoti ir apsižvalgyti. Kai-tu-supranti-kad-tau-nieko-netrūksta-visas-pasaulis-ima-priklausyti-tau.-Lao-Dzė-768x768

Pasidžiaukite šiandien savo mažytėmis pergalėmis, brangiais prisiminimais, nuostabiais išgyvenimais, neišdildomais suvokimais.

Štai aš ir vėl minutėlei sustojau pasigrožėti tuo, ko iki šiol dar nemačiau, o gal nepastebėjau. Ir vėl su džiaugsmo ašaromis akyse gėriuosi žmonėmis, kuriuos sutikau savo kelyje ir dėkoju jiems, kad jie taip pat sustojo ir akimirkai pasidalino savo kelione su manimi. Ne veltui mūsų keliai susikirto. Sakydami sudie, mes vėl kažką naujo vieni iš kitų išmokome.
Tik sustoję mes sugebame pamatyti tai, ko nepastebėjome lėkdami. Juk gyvenimas – ne lenktynės ir ne kelionė iš taško A į tašką B. Labiau nesibaigiantis, ilgas savęs pažinimo procesas. Leiskime sau tuo procesu džiaugtis, nebandydami pavirsti kitais žmonėmis, nesistengdami apsimetinėti ir būti tuo, kuo nesame. Pasikliaukime savimi, Visata ir likimu, kad ten, kur atvyksime ir, kad ir kokie bebūsime, būsime tobuli!

Su meile, Jūsų Elurija ♥

Sviesossauja.lt

Redagavo Lina Šimelionytė