Sukurkime Jurgai šventinį stebuklą

new-years-eve-1900195_960_720

Mieli, draugai ir gerieji žmonės, mano vardas Jurga Janavičienė – Yamuna Jivani d. d. Jau 13 metų sergu vakarų medicinoje nepagydoma ir, netgi mano atveju, nesustabdoma liga reumatoidiniu artritu.

Apie 10 metų procesai vykstantys kūne atrodė kontroliuojami ir, galima sakyti, liga reiškėsi savo lėtine forma, kuri neatrodė nei baisi nei grėsminga. Bet tik ne paskutinius tris metus. Iš lėtinės ji perėjo į ūmią formą ir mano gyvenimas labai stipriai ėmė keistis. Stiprūs, dažniausiai netgi medikamentais neįveikiami skausmai, stiprūs judėjimo sutrikimai ir aišku neviltis vis labiau ir labiau veržėsi į mano kasdienybę. Realiai vakarų medicina čia pasirodė bejėgė. Tad ėmėm mėgint įvairius netradicinės medicinos gydymosi būdus – visi jie pasirodė arba neefektyvūs, arba be galo lėtai veikiantys, o mano liga veikia per greitai mūsų lietuviškame klimate, jos sąlygoti pokyčiai tragiški. Dabar su dideliu sunkumu vėl tegaliu nueiti vos keletą žingsnių ir tuos ne visada, rankos irgi sukaustytos skausmo, negaliu net apsirengt ir pasiimt maisto. Turiu didelę šeimą, tris nepilnamečius vaikus, kuriais vis dar turiu rūpintis. Aišku, kad negaliu niekur dirbt, negaliu rūpintis šeima, esu našta visiems ir siaubingai kenčiu. Kasdien nepakeliamas skausmas ir temperatūra. Ši liga nuolat progresuoja bei vis labiau ir labiau pažeidžia viso kūno sąnarius. Tai didelė bėda mūsų šeimai, gydytojų prognozė – pilnas neįgalumas, „invalido vežimėlis“. Indijoje su draugų pagalba radome natūropatinį gerą, didelę patirtį turintį gydytoją, kuris apžiūrėjęs mane suteikė vilčių pasveikti. Gydymas truktų 5 mėnesius. Kelionė ir gydymas kainuoja labai brangiai, tiek užsidirbti neturime galimybių, todėl labai prašome pagalbos. Paaukokite, kas galite. Aukas renku į vyro banko sąskaitą:

Andrius Janavičius, SEB bankas, LT747044065025567699.

Kontaktai: mano tel. nr. 864832678.

P. S . kad įvyktų šis stebuklas tereikia surinkti vos 2000 eurų. Jūsų nedidelė auka gali visiškai pakeisti šios šeimos gyvenimą. Tegul gerumas Jus sušildo.