Stebuklinga malda (iš Dž. Merfi knygos „Jūsų pasąmonės galia“)

das_-gebet

Daktaras Dž. Merfis – nuostabus žmogus, visame pasaulyje žinomas rašytojas ir lektorius. Jo vardas įtrauktas į dviejų tūkstančių žmonių sąrašą, kurie savo srityje pasiekė neįtikėtinas aukštumas. Jis turi mokslinį laipsnį farmakologijos, chemijos ir religijos srityse. Savo knygose, daktaras Dž. Merfis siūlo naudoti maldas ir meditacijas, kurių efektyvumas yra įrodytas. Per maldą jūs galite prisijungti prie Dieviškos Gausos kanalo ir gauti iš visatos viską, kas jums būtina. Vienintelis dalykas, kurio jums prireiks – tai nuoširdus jūsų ketinimas.

Malda stebuklingu būdu gali pakeisti jūsų gyvenimą. Jos veikimas labai stiprus. Ji veikia visada. Šią maldą reikia skaityti vakare prieš užmiegant, kol dar nepasinėrėte į sapną, ir ryte, kai dar nespėjote visiškai atsibusti. Skaitykite maždaug mėnesį laiko, bet rezultatus pastebėsite jau anksčiau. Rekomenduojame ją atsispausdinti ir laikyti šalia lovos. Nepatingėkite jos perskaityti, įsigilinkite į šią maldą kiekvieną rytą ir vakarą. Ji tinka kiekvienam žmogui ir padeda pagerinti gyvenimą.

„Dievo dovanos – mano dovanos. Aš naudojuosi kiekviena šios dienos akimirka, kad šlovinčiau Dievą. Su manimi Dieviška harmonija, taika ir gausa. Dieviškoji meilė sklinda iš manęs, laimindama visus, kas pasitaiko mano aplinkoje. Dieviškoji meilė gydo mane dabar. Nebijau blogio, nes Dievas su manimi. Aš visada apsuptas šventa Dieviškos meilės ir jėgos aureole. Aš tvirtinu, jaučiu, žinau ir tikiu, ryžtingai bei pozityviai, kad Dieviškos meilės ir budrumo kerai nukreipia, išgydo ir rūpinasi visais mano šeimos nariais ir tais, kuriuos aš myliu. Aš atleidžiu kiekvienam ir nuoširdžiai skleidžiu Dievišką meilę, taiką ir gerą valią visiems žmonėms, kad ir kur jie bebūtų.

Centre mano esybės glūdi taika, tai Dievo taika.

Šioje tyloje aš jaučiu Jo jėgą, vadovavimą ir Jo Švento Buvimo meilę.

Aš Dievišku būdu nukreipiamas visuose mano keliuose.

Aš esu švarus Dieviškos meilės, tiesos ir grožio kanalas.

Aš jaučiu, kaip per mane teka Jo taikos upė.

Aš žinau, kad visos mano problemos ištirpsta Dievo prote.

Dievo keliai – mano keliai. Žodžiai, kuriuos aš tariu, patenka ten, kur aš juos siunčiu. Aš džiaugiuosi ir reiškiu dėkingumą, suprasdamas, kad gausiu atsakymą į savo maldą. Ir tai yra taip.

Šią maldą skaitykite nuoširdžiai, su jausmu. Ir jums būtinai ateis nuostabūs rezultatai. Malda – universali. Tinka kiekvienam žmogui ir padeda pagerinti gyvenimą.

notebook-86792_960_720

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė