Simas Grabauskas pabėgo: „Laiškai mokytojui“

Sveiki draugai! Pastaruoju metu man gana dažnai skambina mokytojas, kuris nuolat keliauja ir kiekvieną savaite yra vis kitoje šalyje (www.ultimateselfrealization.com). Guru man papasakojo, kad dvasinis gyvenimas yra kupinas įvairiausių išbandymų ir susideda iš skirtingų etapų. Mokytojas, matydamas mano būseną, pergyvena ir rūpinasi.  Kas gi man nutiko? Nepergyvenkite – aš susiruošiau į ilgai planuotą apmąstymų kelionę. Ne tik širdyje, bet ir išoriškai. Noriu padėkoti žmonėms, kurie padėjo įsigyti patį nuostabiausią automobilinį namelį, kurį pakrikštijau vardu „Garuda“. Garuda (Biblijoje minimas kaip Keruba) yra mistinis paukštis, kuris neša Viešpatį. Ne, aš nesu Viešpats :) Su savimi vežuosi šventus Viešpaties paveikslėlius, juos „Garuda“ ir gabena, aš tesu vairuotojas…

Kur aš keliauju? Kiek laiko tai truks? Šių atsakymų nežinau. Dabar esu prie Čekijos sienos. Keliauju vienas, nes noriu pabėgti nuo savo darbų ir pareigų. Pabėgti noriu tam, kad į viską pažiūrėčiau iš šalies, kad įsitikinčiau, jog darau tai, ką turiu daryti. Girdėjau gandų, kad išvažiavau į Italiją ieškoti sau žmonos. Deja, tokių planų neturiu :)

Mokytojas prašė rašyti kiekvieną savaitę. Šių būsimų laiškų pagrindu ketinu paruošti nedidelius reportažėlius. Jei paklausite, kodėl video intro rodomas taip keistai spoksantis ir rūkantis vienuolis, tai atsakysiu, kad jis nerūko, bet yra kelionės nežinomybėje.

Šiuos reportažus darau, nes noriu pasidalinti dvasinio gyvenimo autentiškumu. Nėra didesnės dovanos už galimybę artėti prie Dievo, nėra didesnio nuotykio ir didesnių iššūkių kelyje link savo dvasinės prigimties.

Tai kuo aš užsiimu keliaudamas? Meldžiuosi, verdu brokolius, lankau piligrimines vietas ir grožiuosi mano mėgstamiausio dailininko (pono Dievo) darbais. Kaip mokytojas kartą nuostabiai pastebėjo: „Kai pažįsti menininką, tai jo darbai tampa dar patrauklesni“. Tikrai, kuo daugiau kasdien pažįsti Dievą, tuo gamta tampa gražesnė ir gražesnė. Ar ne per gerai man? Toks tas studentiškas gyvenimas :) Po dešimties metų intensyvios tarnystės visuomenei (gal naudos iš to ir ne per daugiausia buvo) aš noriu šiek tiek pailsėti ir atgauti jėgas.

Dar kartą dėkoju visiems palaikantiems!

Jei norite paremti mano kelionę, galite nupirkti man degalų, kurie jau baiginėjasi (100 km = 12,5 Eur).

Paypal sąskaita: mdemy.com@gmail.com

Banko sąskaita: LT483500010002273916  Simas Grabauskas