Šeštadienis – Saturno diena

space-54999_960_720

Šeštadienis – Saturno diena. Sanskrito kalboje jis vadinamas Šani, tai reiškia – „lėtas“.

Saturnas aukštas, liesas ir gelsvų akių. Jis priklauso oro konstitucijai (vata) ir turi stambius dantis. Yra tingokas ir šlubuojantis, o jo plaukai – standūs.

d188d0b0d0bdd0b8

Vedų astrologijoje Saturnas (Šani) laikomas pačia problematiškiausia iš visų septynių svarbiausių planetų. Jis – pagrindinis žalingų įtakų šaltinis. Saturnas – tai jogas, pasinėręs į gilią meditaciją. Jis gali apdovanoti žmogų absoliučia nepriklausomybe ir laisve nuo žalingų įpročių, parodyti kelią į transcendentinį pasaulį, į savo tikrąjį ir niekieno nevaržomą „Aš“.

Šeštadienis – susikaupimo, tylos, vienatvės, jogos, dvasinės praktikos, pasninko, meditacijos, maldų diena. Rekomenduojamas harmoningas atsipalaidavimas, poilsis, šventų vietų lankymas, pasivaikščiojimas gamtoje, valymosi procedūros, pagalba senyviems žmonėms. Poilsis šią dieną prailgina gyvenimą ir harmonizuoja Saturno planetos įtaką mūsų asmeniniame horoskope.

sat2

Saturno spalva – mėlyna, ruda, violetinė ir juoda. Šią dieną palanku rengtis ryškiai mėlynais ir žydrais drabužiais.

Šeštadienį galima tvarkyti reikalus susijusius su geležimi, žeme ir žemės ūkiu, taip pat tvarkyti namus.

space-1411922_960_720

Nerekomenduojama pradėti naujus, svarbius darbus, pervargti ar dėti daug pastangų, pyktis, kirptis plaukus ir nagus, skalbti. Saturnas – sulėtinta planeta, todėl šios dienos rezultatai ateis negreitai.

Taip pat šeštadienį nerekomenduojama tuoktis, pradėti vaikus, dalyvauti triukšmingose šventėse ir didelėse žmonių susibūrimo vietose, aktyviai tvarkyti verslo reikalus arba pasinerti į darbą.

Linkime jums poilsio ir susitaikymo!

saturns-raising-646691_960_720

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė