Senovinis Ajurvedos mokslas. Kaip Rytų medicinoje siūloma gydyti virusus?

dried-cassia-2477482_960_720

Rytų medicinoje akcentuojamas holistinis požiūris į žmogaus kūną, taigi jis apima visus kūnus, ne tik fizinį, bet ir energetinį, psichinį bei dvasinį.

Vakarų medicina apima dažniausiai tik fizinį kūną, t. y. ji skirta išimtinai skubančiam Vakarų kultūros žmogui, kuris neva neranda tikrojo laiko sau, savo psichikai ir dvasiniam gyvenimui.

Nuo „Corona“ viruso yra išgyjama natūraliai, jeigu žmogaus imuninė sistema stipri.

Išvažiuodama į Indiją žinojau, kad palikusi vieną takelį atrasiu didžiulį taką. Tai papildomai prie astrologijos žinių integruojamos žinios apie akmenis, jų panaudojimą asmeniškai stiprinant kiekvieno žmogaus reikalingą planetą, kad jis jaustųsi maksimaliai gerai, o kur dar didžiulis senovinis Ajurvedos mokslas, kuris leidžia žmogui vėl grįžti arčiau gamtos.

Chemija yra ta pati natūrali gamta, tik žmogus jungdamas jos resursus ir chemikalais išranda vaistus, tačiau tam tikra prasme jie yra natūralūs, nes yra paimti iš natūralios gamtos. Niekas nesusikuria iš kosmoso, viskas yra iš mūsų Žemės gamtos. Tam tikru būdu išgauta iš augalų, iš žemės, iš gyvūnų ir tai yra visa ko mišinys.

Didžiojoje teorijos dalyje teigiama, kad „Corona“ yra sukurtas cheminiu būdu ir neatsirado natūraliai. Šiuo atveju, taikant Ajurvedos mokslą ir gydant „Corona“ virusą bei kitus silpnesnius virusus tokius kaip gripas, reikėtų naudoti tris žmogaus neįvertintus augalus.

Taigi receptas toks: reikia šaltalankio, eglės ir pušies šakelių. Jas reikės dėti ant abiejų riešų ir abejų čiurnų. Šaltalankis stiprina imuninę sistemą, šildo, turi savyje virusų naikinimo energijos ir daro žmogų geresnės, platesnės širdies, taigi pozityviai veikia energetinį kūną. Pušis ir eglė suteikia kovingumo, Marso energijos, ryžto bei turi viruso naikinimo savybių, todėl organizmas savaime kovoja prieš virusus. Jeigu teko pastebėti, eglyne niekada nerasite jokių piktžolių, nes eglė savyje turi jų naikinimo dvasią. Pušis veikia panašiai kaip eglė, bet veikia švelniau, tačiau irgi labai efektyviai.

Šias tris šakeles (didžiausia dalis turi būti šaltalankio) reikia įvynioti į medžiagėlę, geriausia lininę, bet nebūtinai, ir apsirišus riešus ir čiurnas prabūti 24 val. Kas 24 val. keisti į naujas šakeles. Šis metodas naudingas ir profilaktikai ir gydymui.

Kai jūs geriate arbatas ir t. t. jos veikia fizinį kūną, o toks metodas paveikia ir psichinį, taigi poveikis yra 100 kartų stipresnis, todėl naudodamas tokį metodą žmogus jausis energetiškai kur kas stipresnis ir jo energetinis fonas pasikeis. Asmuo jausis stipresnis, aktyvesnis, kovingesnis. Tai labai stipri energija.

Dėl imbiero poveikio psichiniam kūnui yra dvejojama, nes jis šaldo organizmą, o ne šildo ir neturi viruso naikinimo savybių. Juodi pipirai turi antivirusinį poveikį, todėl ir vyrauja metodas juoduosius pipirus sumaišyti su medumi, nes tai unikalus metodas išvalyti Pranos energijas bei palengvinti alergijų simptomus. Šį metodą naudoja jogai prieš atlikdami asanas ir meditacijas. Juodieji pipirai sumaišyti su medumi išvalo visus energetinius kanalus, gyvybines energijas.

Simona Banė

Autorės kontaktai: Astrologijos guru