Sekmadienis – Saulės diena

sun-439440_960_720

Sekmadienis – Saulės diena. Sanskrito kalboje ji vadinama Surja, tai reiškia – „tėvas“, „gimdytojas“, „atgaivintojas“.

Saulė turi geltonas kaip medus akis, kūnas – stiprus ir tvirtas. Ji priklauso ugnies (pita) konstitucijai. Išsiskiria protu ir vyriškumu. Vyrai yra linkę plikti.

Saulė yra didingas gilaus psichinio ir dvasinio aspektų simbolis. Tai – matoma dievybės egzistavimo forma, ji tikrosios tiesos atvaizdas, dievybės pradžia, įsikūnijusi gamtoje. Individualiame horoskope ji yra Dievo šviesos simbolis žmoguje, vienybė ir gyvenimo tikslas. Saulė įkūnija intelektą, švarią sąmonę, nušvitusį protą.

surya-namaskar1

Vedų astrologijoje Surja – labai svarbus faktorius dvasinio gyvenimo charakteristikai. Ji atstovauja proto arba intelekto pradžią žemesniame lygmenyje, tai yra… Saulė suteikia žmogui nepriklausomybės jėgą, padeda suvokti savo vertę, priimti save kaip šviesą. Ji padeda vystytis protiniams gebėjimams, duoda valdžią, šlovę ir populiarumą, kuriuos, beje, ne visada lydi turtai. Taip pat ji suteikia emocinį pasitenkinimą.

sunset-1625073_960_720

Todėl sekmadienis – pilnatvės, visumos, tyros sąmonės diena, tai paprasčiausiai šventė!

Šią dieną rekomenduojama mėgautis saule, gyvenimu. Reikia atkreipti dėmesį į savo vidinį AŠ, daugiau būti gamtoje.

Saulės spalva raudono rubino, todėl sekmadienį gerai rengtis tokios spalvos drabužiais.

surya-namaskar-total-wellness-with-12-sun-salutations

Šią dieną gerai harmonizuoti Saulės energiją. Tam reikia keltis iki saulėtekio (iki 7 ryto), naudinga atlikti jogos asanų kompleksą „Saulės pasveikinimas“. Taip pat palanku lankytis bažnyčiose, šventose vietose, būti saulėje, rodyti pagarbą tėvui, vyrui, mokytojui, aukoti, būti dosniu, linkėti visiems laimės, džiaugsmo, palaikyti optimizmą.

Šią dieną nerekomenduojama veikti iš inercijos, tingėti, būti nuo kažko priklausomu, vadovautis savojo Ego, meluoti, apgaudinėti, būti godžiu, reikšti pretenzijas kitiems, bartis ar pyktis su vyrais.

sun-1580522_960_720

Saulėto ir džiaugsmingo sekmadienio jums, draugai!

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė