Saulė „neišmanymo energijoje“ išoriškai pasireiškia kaip priešiškas nusiteikimas pasaulio atžvilgiu, pretenzijos, tingumas, nemokėjimas ir nenoras dirbti bei padėti kitiems – todėl, kad būtent Saulė teikia mums kūrybos džiaugsmą, gebėjimą jausti veiklos malonumą.
Žmogus, kurio „stipri“ Saulė, visada viską daro su džiaugsmu, nes supranta, kad savo darbu jis atneša kažkam naudą.
Jei jums sunku ir bloga, sieloje ilgesys ir tamsa, imkite kažką daryti kitų labui, ir jūs pajusite džiaugsmą – todėl, kad Saulės energija iš karto pakyla į dorybės lygį. Džiaugsmas – rusų kalba „radost“ – tai senovės slavų žodis, o senovės slavų kultūra – artima senovės Rytų kultūrai. „Radost“ – reiškia „dovanoti Ra energiją“, o Ra – tai Saulė. Kai jūs dovanojate kažkam šviesą ir laimę, jūs pats tampate laimingas. Ar įmanoma įsivaizduoti, kad žmogus nuoširdžiai ir nesavanaudiškai kažką darantis kitų labui būtų nelaimingas? Tokie žmonės spinduliuoja Saulės energiją, ir viskas aplik juos prisipildo šviesos.
Laimę jums gali teikti ne tik kokia nors labdaringa veikla, bet ir jūsų įprastas, kasdienis darbas – tačiau jį reikia dirbti maksimaliai nesavanaudiškai, iš visos širdies. Jeigu jūs, pavyzdžiui, ką nors parduodate, tai reikia stengtis ne kuo daugiau parduoti, o kiekvieną pirkėją aptarnauti nuoširdžiai. Būti atidžiu jam, patarti, kokia prekė geresnė, paaiškinti, kodėl – ir tada Saulės energija ims tekėti per jus.
Kad gyvenime vyrautų džiaugsmas, šviesa ir laimė, mes turime norėti atiduoti – juk Saulė šviečia visiems nesavanaudiškai… Bet kai žmogaus Saulė – neišmanyme, jis nieko nenori atiduoti.
Jeigu jūs nakčiai valgote produktus, kuriuose daug Saulės (jiems priskiriami vaisiai, duona, ankštinės kultūros, kurios naktį nevirškinamos), naktį nemiegate, tai taip pat blogina Saulės energijos įsisavinimą, o ankstyvas kėlimasis, atvirkščiai, greitai pakelia Saulės energiją į dorybę. Saulė – tai gyvybės, aktyvumo energija. Jei žmogaus Saulė neišmanyme – jam rytais būna sunku keltis.
Žmogui, kurio Saulė yra neišmanyme, būdingas neatsakingumas ir nuolatinis melas. Toks žmogus dėl visko nuolat kaltina aplinką, ir jeigu jis siekia kokios nors veiklos, tai ši veikla nukreipta atnešti kitiems žmonėms kančias. Pavyzdžiui, jis gali patirti malonumą, matydamas, kad kaimyną aplankė nemalonumai, nuoširdžiai, iš visos širdies džiaugtis, kai kitiems yra blogai, ir stipriai pykti, kai yra priverstas dirbti dėl kitų.
Toks žmogus yra didelis garbėtroška arba, atvirkščiai, itin nepasitikintis savimi, jaučia ligotą priklausomybę nuo kitų nuomonės, nenori ar bijo veikti. Dažnai Saulė neišmanyme suteikia per daug stiprų valdžios troškimą, be to, valdžios per prievartą – juk neišmanymas tai yra prievarta. (Iš dalies ši savybė būdinga ir Marsui neišmanyme. Saulės ir Marso energetika yra labai panaši – tai vyriškos, ugninės, dieninės planetos.)
Žmogus, kuris Saulės energiją priima veikiamas neišmanymo, praktiškai nesišypso, ilgai pyksta, labai arogantiškas, nors pats gali būti ir visai neįtakingas, kentėti nuo nepilnavertiškumo komplekso, itin nepagarbiai su visais elgtis – ypač su tėvu, viršininku, vyriausybe, jo gyvenimas – visiškai betikslis. Tam, kad pasiektų aukštų pareigų ir šlovės, toks žmogus yra pasirengęs sukelti kitiems skausmą ir kančias. Tokie žmonės labai neatsakingi, egoistiški, visiškai nepakenčia kritikos savo adresu.
Ištrauka iš Rami Bleckto knygos „Kaip susitarti su Visata, arba: apie planetų įtaką žmogaus likimui ir sveikatai“
Laukite tęsinio…
Susiję Straipsniai