Saulė aistros energijoje

sunset-298850_640

Anksčiau rašėme…

Saulė aistros energijoje suteikia žmogui didžiulį netikrą ego bei stiprų pasididžiavimo jausmą, puikybę. Be to, tokiam žmogui visiškai nereikia būti kokiu nors viršininku, tai gali būti ir besididžiuojantis savimi elgeta tinginys. Saulė aistros energijoje taip pat suteikia priklausomybę nuo pagyrų, nepasotinamą valdžios siekį bei norą manipuliuoti kitais žmonėmis.

Šiuolaikinę psichologiją galima priskirti aistros energijai, nes jos pagrindinis tikslas yra išmokyti žmogų valdyti kitus, didžiuotis savo trūkumais, kelti sau egoistinius tikslus ir siekti jų bet kokiomis priemonėmis. Taip pat ji skatina mus jaustis gerai, kai kitiems yra blogai, dirbti tik sau ir savo labui.

Labai įdomu tai, jog Saulė aistroje suteikia žmogui gebėjimą matyti tik tai, ką jis nori matyti, bei tai, kas atitinka jo norus. Jis tampa labai impulsyvus, užplūsta egoistiniai troškimai. Paprastai tokie žmonės labai aktyvūs ir judrūs, visada kažkuo užsiėmę – bet jų noro užtenka neilgai, nes po kurio laiko aistra dingsta, ją pakeičia neišmanymas („darbą padarėme, reikia išgerti“). Pagrindinis žmogaus, veikiamo aistros energijos, tikslas – pasiekti prestižinę padėtį, užimti aukštas pareigas, išsikovoti autoritetą, kad kiti jį gerbtų ir garbintų.

Žmogus, kurio Saulė yra aistros energijoje, priklauso nuo kitų nuomonės. Jam atrodo, kad jis – Visatos centras, kad į jį žiūri visas pasaulis. Praėjus dienai, o gal net ir trumpesniam laiko tarpui žmonės jį pamirš, o jis gerai įsimins, kas ir kaip jam kažką pasakė, kaip į jį pažiūrėjo, ir labai ilgai jaudinsis dėl to, nes jo ego domisi tik pačiu savimi. Tokie žmonės gali jums šypsotis, bet tai darys dirbtinai, išoriškai. Ekstravagantiškumas, noras išsiskirti iš minios, „pasirodyti“ – viena iš ryškiausių Saulės apraiškų aistros energijoje.

Ši energija pasireiškia žmogui lengvai įsipareigojant, kai jis nemąstydamas duoda žodį. Kaip anekdote: „Aš savo žodžio šeimininkas: panorėjau – daviau, panorėjau – atsiėmiau.“ Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių žlunga santykiai, tai pažadų nevykdymas. Jeigu norite, kad jūsų santykiai su artimais žmonėmis būtų geri, būkite labai atidūs savo žodžiams ir užsirašykite pažadus, kad jų nepamirštumėte.

Žmogus, kurio Saulė aistros energijoje, yra labai aktyvus ir veiklus, jis visada siekia aukštų tikslų, yra linkęs dažnai teisintis. Tai – visiška priešingybė žmogui, kurio Saulė neišmanymo energijoje: toks žmogus paprastai daug nedirba, o jei dirba, tai visus bara. Saulės aistroje valdomi žmonės dažnai siekia tam tikrų egoistinių tikslų ir norų. Jeigu žmogaus horoskopas stiprus, jo ego gali apimti visą šalį: pavyzdžiui, Hitlerio, kurio Saulė buvo arti aukščiausio egzaltacijos taško laipsnio.

Tokie žmonės linkę priimti atsakomybę tik tuo atveju, jeigu tai naudinga ir žada didelę šlovę. Jų kalba pilna savigyros. Jie rodo pagarbą tėvams ir įvairiems autoritetams tik tada, jeigu yra už ką juos gerbti arba jeigu jie gali būti kuo nors naudingi. Taip pat jie gali turėti įkyrų norą visus „gelbėti“ – neatsižvelgdami į tai, ar to reikia „gelbėjamiesiems“.

Toks žmogus jaučiasi laimingas, kai yra dėmesio centre, jis daro viską, kad užimtų prestižinę padėtį, iškovotų šlovę, o tai, kaip jaučiasi kiti žmonės, jo nedomina.

Jeigu Saulė yra aistros arba neišmanymo energijoje, žmogui gali kilti tokios sveikatos problemos:

silpnas regėjimas, kraujotakos problemos, širdies ligos, aukštas kraujo spaudimas, silpni kaulai, epilepsija, galvos skausmai, problemos su virškinimu (virškinimo „ugnis“), tokie žmonės išsiskiria nedideliu gyvybingumu, padidėjusiu irzlumu, būna sunkus apendikso uždegimas.

Žmogaus, kurio silpnas ryšys su Saule (kai Saulė aistroje arba neišmanyme), išvaizda:

  • silpnas kūno sudėjimas;
  • silpna kaulų struktūra, susikūprinimas;
  • šviesūs, bet ne geltoni, reti plaukai;
  • mažos akys.

 

Ištrauka iš Rami Bleckto knygos „Kaip susitarti su Visata, arba: apie planetų įtaką žmogaus likimui ir sveikatai“

Laukite tęsinio…