Santykiai gali būti lengvi ir paprasti

enjoyment-1869206_960_720

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jei nekaupsime ir nesandėliuosime nuoskaudų, jei nesuprasdami situacijos, paprasčiausiai pasitikslinsime ir aptarsime viską iškart, neatidėliodami neapibrėžtai ateičiai.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jei suprasime, kad vyrai ir moterys mąsto skirtingai, jog skiriasi jų emocijos ir į tai būtina atsižvelgti.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jeigu suprasime, kad žmonės gali klysti ir būti silpni. Jeigu mokėsime pripažinti savas klaidas ir atleisime svetimas. Jei tik tai nebuvo neištikimybė, savaime aišku.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jeigu klausysimės ir girdėsime. Jei tiesiog būsime greta, mokėsime palaikyti, pasidalinti pusiau skausmą ir bėdas ir padvigubinti vienas kito džiaugsmą.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jeigu stengsimės juos išsaugoti ir apimti įkarščio nekirsime iš peties. Jei pasistengsime iš pradžių viską išsiaiškinti ir suprasti, kuo vadovavosi partneris vienoje ar kitoje situacijoje, o jau vėliau priimsime sprendimą ir darysimės išvadas.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jei įsivaizduosite save mylimo žmogaus vietoje ir gerai pagalvosite apie situaciją, apie tai, ką galite nuveikti, kad santykiai pagerėtų. Šis dalykas, aišku, suveikia tik tuo atveju, jei galvosite ir darbuositės abu, o ne vienas kuris iš jūsų poros.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jeigu ne tik reikalausite, bet ir patys kažką duosite. Jei galvosite ne vien apie savo norus bei poreikius, bet ir domėsitės mylimo žmogaus norais bei poreikiais.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jei bent jau retkarčiais pamiršite savo egoizmą bei išdidumą. Tik nepainiokite šių jausmų su orumo jausmu. Orumo pamiršti nevalia jokiomis aplinkybėmis – nei jums, nei jūsų partneriui. Priešingu atveju negalėsite išties nuoširdžiai vienas kito mylėti ir gerbti.

Santykiai gali būti lengvi ir paprasti. Jei paprasčiausiai jausite beribį pasitikėjimą savo žmogumi. Jei priimsite jį tokį, koks jis yra. Jei suteiksite jam galimybę būti greta jūsų savimi – laisvu ir tikru. Štai tada santykiuose išties viskas bus lengva ir paprasta.

Seimairnamai.eu