Santuokos linija – ar partnerių skaičius yra nulemtas iš anksto?

santuokos-linija

Dažnai sulaukiu klausimo, susijusio su santuokos linija: kiek aš turėsiu vyrų, santuokų ir panašiai. Remdamasis chiromantija ir astrologija, pateiksiu jums išsamų atsakymą apie tai.

Pati santuokos linija yra delne ant Merkurijaus planetos kalvos, t. y. po mažuoju pirštu, kaip pavaizduota aukščiau esančiame paveikslėlyje. Tačiau kyla klausimas, ar ten esančios linijos visada žymi santuokas?

Likimo arba karmos dėsniai nulemia, kiek partnerių žmogus gali turėti. Tai galima pamatyti delno santuokos linijose arba horoskope. Tačiau savo pasirinkimais galime keisti likimą tiek į gera, tiek į bloga. Ypač šiuo metu, kai žmonės labiau paiso savo norų, o moralę ir kultūrą palieka antroje arba net ir paskutinėje vietoje.

Jeigu pažvelgsime į žmogaus horoskopą, pamatysime jame septintąjį namą, kuris žymi mūsų partnerius, sutuoktinį, galimybes kurti santykius, santuoką, mūsų jausmus sutuoktiniui, harmoniją šeimoje, partnerio charakterį, vietą ir net susipažinimo laiką.

Priklausomai nuo to, kokios yra santuokos linijos, ir nuo to, kokios planetos yra septintajame name, toks gali būti žmogaus seksualinis ir šeimyninis gyvenimas.

Septintas namas taip pat žymi žmogaus lytinius organus, todėl jeigu septintas namas yra pažeistas, žmogus gali turėti problemų tiek seksualiniame, tiek šeimyniniame gyvenime. Aistra, seksualiniai norai ir iškrypimai taip pat susiję su septintuoju namu ir priklausomai nuo to, kokios planetos ten yra, tokios tendencijos bus žmogaus šeimyniniame ir seksualiniame gyvenime.

Santuokos linijos ir horoskopas gali parodyti, kaip žmogui seksis santuokiniame gyvenime, ar jis bus vėlyvas ir kokios problemos gali laukti. Tačiau jeigu žmogaus gyvenime atsiranda žinios, kaip teisingai elgtis vienoje ar kitoje gyvenimiškoje situacijoje, tada likimą galima pakeisti. Pasak Karlo Gustavo Jungo, „Jeigu žmogus netampa sąmoningas, tai visi įvykiai į jo gyvenimą ateina kaip karma“. Todėl žvelgiant į tokio žmogaus delno santuokos liniją ar horoskopą, galima pamatyti, ar jis stengėsi kažką pakeisti savo gyvenime, ar ne.

Jeigu pažvelgsime į santuokos liniją, pamatysime ne tik santuoką, ir bet žmogaus prisirišimus, ir artimesnius santykius. Šiandien santuokos linijas teisingiausia būtų traktuoti kaip prisirišimo linijas. Šios linijos žymi stipriausius prisirišimus, tačiau jos ne visada gali reikšti santuoką, tai taip pat gali būti stiprūs jausmai ir išgyvenimai.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo santuokos linijos, jos gali rodyti jau ištekėjusio arba vedusio partnerio atėjimą į žmogaus gyvenimą. Arba gali rodyti netgi labai neordinarios asmenybės atėjimą į jūsų gyvenimą. Tačiau, kaip rodo praktika, tai nebūtinai gali simbolizuoti partnerį, tai gali būti ir prisirišimas prie vaiko arba netgi gyvūno.

Santuokos linijų išsidėstyme amžiaus diapazonas yra skaičiuojamas nuo nulio iki penkiasdešimties metų, vidurys reiškia dvidešimt penkis metus.

Priklausomai nuo to, kaip atrodo linijos, toks partneris gali ateiti į jūsų gyvenimą. Jeigu santuokos linijos gale yra išsišakojimas į tris linijas, trišakis – tai jums labai pasisekė, nes sulauksite sėkmingo žmogaus.

Taigi, iškyla klausimas, kaip suprasti, kada bus vestuvės? Remiantis visatos dėsniais, kuomet vyras ir moteris turi intymius lytinius santykius, juos reikėtų įvardinti kaip vyrą ir žmoną. Tačiau kodėl tokie santykiai ne visada pasibaigia santuoka? Tai dažnai priklauso nuo moters savigarbos ir vyro atsakomybės.

Mes į savo gyvenimą visada pritraukiame būtent tokį žmogų, kokie esame patys. Jeigu jūsų netenkina aplinka, kuri jus supa, tai vertėtų pažvelgti į savo vidų. Jeigu jūs manote, kad jums pasisekė su jus supančiais žmonėmis, tai tik dėl to, kad jūs esate sėkmingi. Todėl, jeigu norite pritraukti į savo gyvenimą dorus žmones, tiesiog patys tapkite tokie.

Noriu priminti, kad kiekvienas atvejis yra individualus ir į jį reikėtų žiūrėti individualiai, čia buvo pateiktos bendros rekomendacijos.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas