Vilniuje įsibėgėjo Rytų menų akademija

rytumenuakademija_galutinisFB

Šį pavasarį Azijos menų centras kviečia į Užupio meno inkubatorių – čia nuo kovo 24 d. vyksta kūrybinių dirbtuvių ir paskaitų ciklas „Rytų menų akademija“ (jo pabaiga – birželio 15 dieną). Vilniečiai ir miesto svečiai raginami susipažinti ir patys išbandyti įvairiausias, dažnai itin egzotiškomis laikomas menų rūšis, praktikuojamas Japonijoje, Kinijoje, Indijoje.

Kovo 24 d. 18 val. Tradicinių indiškų šokių (khatak ir odissi) paslaptys su mokyt. Kristina Luna.  Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Kovo 31 d. 18 val. Japoniškojo lankstinių meno origamio dirbtuvės su lekt. Pauliumi Mieliniu. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Balandžio 7 d. 18 val. Kinų karpinių pasaulis su lekt. Klaidu Navicku. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Balandžio 28 d. 18 val. Praktinės kinų kaligrafijos dirbtuvės su kaligrafijos meistre lekt. Wang Lei. Vieta – Vilniaus Universiteto K. Donelaičio auditorija, Filologijos fakultetas (Universiteto g. 3)

Gegužės 5 d. 18 val. Indijos kino vakaras su dr. Deimantu Valančiūnu. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Gegužės 12 d. 18 val. Japonų ikebanos dirbtuvės pradedantiesiems su lekt. Laimute Vanagiene. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A). Dėl didelio susidomėjimo, registracija į užsiėmimą baigta. Dalyvauti užsiėmime galima tik užsiregistravus ir gavus patvirtinimą.

Birželio 8 d. 18 val. Mandalų tapybos dirbtuvės su lekt. Rigzin Spalbar ir Džiuginta Spalbar. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Birželio 15 d. 18 val. Kiniškosios arbatos puodelio paslaptys su lekt. Ieva Rute. Vieta – Užupio Galera (Užupio 2A).

Visi renginiai nemokami, registracija nebūtina.

Daugiau interaktyvios informacijos –  FB socialiniame tinkle.