Rudenį ir žiemą vilkėti kelnes? Tikrai ne!

12165399_10206804822191844_72765238_o

Šiemet kaip niekad subtiliai vasaros karščius pakeitė saulėti rudens šaltukai. Nors lauke dar spalvota ir šviesu, į gatves vis dažniau išlendame niūrios, pilkos ir susitraukusios… tačiau ruduo juk neprivalo būti toks! Ruduo, kaip ir vasara, gali būti suknelių, sijonų, skarų ir skarelių plazdėjimo metas. O kaip nesušalti? Apie tai mums šiandien pasakoja Agnieta Jonikienė – artima Balarama.lt komandos draugė, kiekvieną dieną dėvinti spalvingus sijonus ir sukneles. Beje, drauge su „Darnos“ komanda Agnieta žarsto įkvėpimą moteriškumui į kairę ir į dešinę nuostabių suknučių klostėmis. Daugiau informacijos ir nuotraukų: Darna O dabar skaitome, kaip nesušalti ir atrodyti pritrenkiančiai!

DSC_0025

Dar prieš porą metų sijoną ir tuo labiau suknelę laikiau vos ne išeiginiais, ypatingoms progoms skirtais drabužiais. Ypač ilgam sijonus pamiršdavau paspaudus pirmajam šaltukui. Dabar, atėjus rudeniui, keičiasi tik mano sijono ar suknelės audinio storis bei tai, ką vilkiu su ir po jais.

Bet gi kaip gera plėvesuoti savo ilgu sijonu brendant per spalvotus rudenio lapus ar girgždantį sniegą, kai aplink visos kitos vilki tamsiai mėlynus džinsus. Jaučiuosi gerai, jaučiuosi kitaip – moteriškai. Pagaliau, visada smagu išsiskirti iš masės.

Manote, vilkint kelnėmis yra šilčiau? Nebūtinai. Tai priklauso tik nuo tvirto jūsų noro ir toliau kaupti savo moterišką energiją nepaisant sezono pokyčių ir nuo fantazijos pasirenkant amuniciją, kuri šaltuoju metų laiku papildys jūsų garderobą. Žiemą vilkėdama sijonu jaučiuosi tarsi apsigaubusi šiltu, minkštu pledu, tai taip jauku! Tai, kad vilkint sijonu ar suknele šalta – tikrų tikriausias mitas.

Kaip nesušalti?

Mielosios, noriu, kad išliktumėt gražios visus metus ir, labai svarbu, jaustumėtės patogiai, jaukiai ir šiltai. Todėl siūlau, ką nuolat siekdama nesušalti praktikoje taikau pati:

  1. Rinkitės storesnį audinį. Šilčiausiai jausitės vilkėdamos vilnonį (arba vilnos sudėtyje turintį) sijoną ar suknelę, tačiau (sakau remdamasi asmenine ir draugių patirtimi!) storesnis medvilnės ar viskozės audinys taip pat leidžia jaustis komfortiškai ir šiltai.
  2. Po suknele vilkitės marškinėlius arba palaidinę ilgomis rankovėmis. Taip! Tai labai paprasta. Po suknele vilkima, prie kūno prigludusi palaidinė kitiems nematoma, o jums užtikrins malonią šilumą.
  3. Pėdkelnės – vilnonės, storos, šiltos. Vilkint ilgą sijoną pėdkelnių nematyti, todėl jos gali būti itin storos, svarbiausia – šiltos. Trumpesnis sijonas dalį blauzdų atidengia, bet puiku – galite pasipuošti spalvingomis, raštuotomis ir nuotaiką keliančiomis pėdkelnėmis. Užsimovusi pėdkelnes, pati visuomet nepamirštu dar ir kojinių, kurios dar labiau saugo nuo šalčio, ypač tas gražuoles, kurioms šąla pėdos. Saugokite save!
  4. Sijonas ar suknelė – su pasijoniu. Pasijonis, daugiau nei vienas sijono sluoksnis, padeda išsaugoti šilumą, ypač jeigu sijono audinys plonesnis. Pasijoniai taip pat padeda moteriai kaupti žemės energiją, taigi tai suteiks dvigubą naudą: nesušalsite ir jausitės geriau, harmoningai.
  5. Ilgaauliai batai. Ilgesni batai, vilkimi po suknele, nebus matomi (tai patogu, nes dažnai, ypač šiltus ilgaaulius ne taip paprasta gražiai derinti prie kitų aprangos detalių), bet taps nuostabiu šilumos saugotoju žiemą ir rudenį.
  6. Būtinai vilkitės šiltą striukę ar paltą. Ilgesnė striukė ar paltas labai dailiai atrodo vilkimi kartu su ilgu sijonu ar suknele ir tikrai leidžia jaustis netgi labai šiltai.
  7. Megztukai! Labai gražu ir, žinoma, praktiška prie suknutės derinti dailų ir jaukų bei šiltą (!) megztinį. Jis gali būti segamas sagutėmis, užtrauktuku, surišamas arba velkamas per galvą – tai nesvarbu. Megztukai dar labiau paįvairina jūsų stilių bei… ach, jie tiesiog šildo.
  8. Nepamirškite skarų, storų šalikų, kepurių ir pirštinių. Aksesuarai – labai svarbi mūsų aprangos dalis. Vasarą puošiamės vienaip – iš stalčių gilumos traukiame spalvotus karolius, vėrinius, ilgus auskarus, apyrankes. Tačiau rudenį ir žiemą, stengiantis sušilti, dažnai kūną slepiame po keliais drabužių sluoksniais, tad vėriniams vietos dažnai nebelieka. Todėl storos skaros, margi šalikai, įvairiausių formų bei stiliaus (svarbiausia, asmeniškai jums tinkančios) kepurės ir dailios pirštinaitės – būdas išsiskirti ir, be abejonės, išsaugoti jaukią ir sveikatai saugią šilumą. Išdrįskite užsirišti skarą ir ant galvos – tai padės apsaugoti ją nuo šalčio (tai labai svarbu!) ir leis jaustis moteriškai neprarandant energijos bei, pasirinkus teisingą spalvą ir audinį, atrodys tikrai originaliai!
  9. Įsikibkite savo meilei į parankę, glauskitės, šypsokitės, judėkite, džiaukitės, rinkite rudens lapus – šildykite save ir aplinkinius širdimi! Taip, galime apsimuturiuoti nuo galvos iki kojų, vilkėti storiausias kelnes, bet nuolat jausti šaltį. Iš tiesų šilumą palaikyti galime tik šiltais, pačiais šilčiausiais jausmais. Ieškokite, kas jus džiugina, mylėkite artimą ir kuo dažniau tai išreikškite, šypsokitės aplinkiniams, būkite džiaugsmingos ir malonios – tada nei dėl sijono, nei dėl šilumos klausimų nekils.

Paties šilčiausio ir gražiausio jums rudens ir žiemos! Neleiskite šaltukui nugalėti darnios mados teikiamo džiaugsmo!

Su meile,

Agnieta

//e-darna.lt/