Renginys „Tavo sielos mandala“

mandala-625215_960_720

Kas slypi mano sielos gelmėse? Kaip atrasti vidinę ramybę bei harmoniją? Ar mandalos piešimas gali paveikti mūsų sveikatą bei gyvenimo įvykius? Ar kurdami mandalą galime pakeisti savo ateitį? Kokia yra mandalos sakralinė reikšmė? Ką  galima sužinoti apie asmenybę, analizuojant mandalą?

Jei  šie klausimai Jums artimi, o gal turite jų daugiau, tuomet kviečiame atvykti į renginį „Tavo sielos mandala“, kurio metu kursite asmenines mandalas, sužinosite sveiko gyvenimo būdo paslapčių, bei išgirsite patarimus apie vidinio balanso palaikymą.

Taip pat sužinosite, kaip mandalas kuria tibetiečiai bei kitos Rytų kultūros šalys.  Kiekvienas gausite individualias konsultacijas.

 

Programoje:

12:00-14:00 Pažintis su mandalų piešimo technika.  Individualių mandalų kūrimas įvairiomis priemonėmis. Konsultacijos.

Užsiėmimą veda: svečias iš Indijos Dawood Basha Dudekula ir dailės studijos „Menų kambarys“  kūrybos vadovės: Žiedūnė Duobaitė, Eglė Sviklaitė.

14:00-15:00 Paskaita „Kliūtys Dievo draugystei“

Paskaitą veda: Vadimas Navickas, buvęs jėzuitų vienuolis, studijavęs Romos Grigalijaus teologijos universitete. Miuncheno aukštosios filosofijos mokyklos bakalauras, Lietuvos muzikos akademijos magistras.

Kur? Kalpoko g.1-26 , Kaunas.  Rytų kultūros studija WUDANG TAO

Kada? Sausio 30 d. (šeštadienį) nuo 12:00 iki 15:00

Bilieto kaina 12 Eurų

Daugiau informacijos:

www.menukambarys.lt

www.facebook.com/menukambarys

Registracija:

Tel.: +370 61 621 841

Kaip mus rasti: Įėjimas iš Savanorių pr. 137 (bromas). Žemėlapis: //wudang.lt/kontaktai. Einate tiesiai pro užkardą iki laiptinės. Prie laiptinės durų kabo geležinė lentelė su užrašu WUDANG. Durų kodas 5*5555 (Jei einate nuo P. Kalpoko g., vartelių kodas 1578). Viduje vaikštome be batų, tad galite naudotis studijoje esančiomis šlepetėmis arba atsinešti savo kojines. Mašiną galite pasistatyti prie PC IKI arba Aukštaičių g. ir kt. gavelėse pagal kelių eismo taisykles. Nestatykite prie įvažiavimo į studiją iš Savanorių pr. (prie dažų parduotuvės).

 

Nuotraukos Menų kambario, pagrindinė nuotrauka iš Pixabay.com