Reinkarnacija: ar gali vaikai būti savo „tėvų tėvais“?

boy-1397799_960_720

Vis daugiau mokslininkų mėgina rasti atsakymą, ar egzistuoja gyvenimas po mirties, o tuo metu tyrėjai renka vis daugiau įrodymų, kad reinkarnacija tai tikras, neišgalvotas dalykas.

JAV mokslininkas, psichologijos daktaras, hipnoterapijos specialistas, kelių universitetų dėstytojas Michaelis Niutonas yra įsitikinęs, kad vaikai, gali būti net savo „tėvų tėvais“. Tokią hipotezę jis iškėlė kai susipažino su Guso Ortego atveju.

Viskas prasidėjo kai Ronas Ortegas keitė sauskelnes savo dar 2 m. amžiaus nesulaukusiam sūnui Gusui. Tada Gusas tėčiui pasakė keistą frazę: „Kažkada ir aš tau keičiau sauskelnes“.

Amo netekęs vyras nusprendė pasidomėti, ką jo sūnus turi omenyje.

Ronas parodė kelis savo šeimos nuotraukų albumus. Rodant eilinę nuotrauką Gusas bedė pirštu į jauną vyrą ir pasakė: „O čia aš“. Keisčiausia, kad tas vyras buvo Rono tėtis, t. y. Guso senelis vardu Augustas kuris mirė kai Gusas dar net nebuvo gimęs.

Gusas ne tik atpažino save praeitame gyvenime, tačiau papasakojo ir daugiau detalių, kurias sugebėjo prisiminti.

Vienoje nuotraukoje pamatęs automobilį pasakė, kad tai kažkada buvo jo pirmasis automobilis. Ir iš tiesų, tai buvo pirmoji transporto priemonė, kurią kažkada nusipirko Augustas Ortegas.

Iki tol, kol Gusas nepaaugo, jis dažnai kartodavo, kad jo sesuo mirė. Nors šiame gyvenime berniukas sesers neturėjo, tačiau senelio sesuo žuvo tragiškai.

Tokių dalykų berniukui niekas nepasakojo, o kai klausdavo jo iš kur jis tai žino, jis atsakydavo, kad tiesiog prisimena ir tiek.

Michaelis Niutonas, kuris tyrė šį unikalų atvejį, teigia, kad berniuko prisiminimai apie ankstesnį gyvenimą galutinai užsimiršo kai jam sukako 5 metai. Tyrėjas teigia, kad vaikai, kurie prisimena ankstesnius gyvenimus, dažniausiai viską užmiršta apie 5-6 savo gyvenimo metus, kai prioritetu tampa dabartinis jų gyvenimas.

Šaltinis: anomalija.lt

Redagavo Lina Šimelionytė