Profesija pagal gimimo datą

medical-profession

Profesija – tai „instrumentas“, kuriuo žmogus įgyvendina savo pašaukimą ir realizuoja gyvenimo misiją. Kiekvieno žmogaus misija yra matyti save kaip Visatos dalelę. Pavyzdžiui, žmogaus organizme kepenų „profesija“ – valyti kraują, pašaukimas – apsaugoti jį nuo toksinių medžiagų ir tausoti energijos išteklius, o misija – padėti organizmui išlikti sveikam. Nepriklausomai nuo profesijos ir pašaukimo, kiekvieno žmogaus misija – padėti kitiems. Tačiau kaip nuspręsti, kokia turėtų būti mūsų profesija? Vienas iš būdų ją pasirinkti – spręsti pagal gimimo datą.

Profesijos, kurios tinka pagal gimimo dieną (nepriklausomai nuo mėnesio)

1, 10, 19, 28 dienomis gimusiems žmonėms gali tikti rašytojų, religijos atstovų, politikų, vadovų, inžinierių, energetikų profesijos. Tokiems žmonėms patinka užimti aukštus postus.

2, 11, 20, 29 dienomis gimusiems gali tikti profesijos, susijusios su menu, architektūra, kelionėmis. Taip pat jie gali būti rašytojai, skulptoriai, diplomatai, stomatologai, bankininkai, mokytojai, gali dirbti reklamos srityje.

3, 12, 21, 30 dienomis gimusiems gali tikti profesija, susijusi su chirurgija, policija, mokslu, dvasininkija, bankais, astrologija, mokytojais, patarėjais, vadybininkais, vadovais.

4, 13, 22, 31 dienomis gimusiems gali tikti profesija, susijusi su mokslu, politika, religija, fotografija, paštu, elektra, nekilnojamuoju turtu, jūra, geologija, psichologija, prekyba, menu.

5, 14, 23 dienomis gimusiems tiks profesija, susijusi su buhalterija, filosofija, žurnalistika, reklama, tyrimais, verslu, pramogomis, ūkiu ir rankų darbu. Juos gali traukti greitas uždarbis.

6, 15, 24 dienomis gimusiems tiks tarnautojų, sekretorių, juristų, prekeivių, gydytojų, politikų, šokių mokytojų, grožio srities atstovų, pramogų ir aptarnavimo sferos atstovų profesijos.

7, 16, 25 dienomis gimusiems gali tikti rašytojų, projektuotojų, mokslininkų, dailininkų, aktorių, lakūnų, gidų, psichologų profesijos.

8, 17, 26 dienomis gimusiems tiks profesijos, susijusios su politika, teisėtvarka, teologija, filosofija, istorija, tyrimais, matematika, nekilnojamuoju turtu, geologija, kelionėmis, ūkiu, ritualinėmis paslaugomis, draudimu, magija, okultiniais mokslais, specialiomis tarnybomis, kalėjimais.

9, 18, 27 dienomis gimusiems tiks profesijos, susijusios su matematika, teologija, projektavimu, gamyklomis, vandens transportu, chirurgija, karyba, policija, miškais, administravimu, prekyba, tarptautiniais santykiais, filosofija, leidyba, verslu, veikla, susijusia su kovomis, alpinizmu, politika, avalynės gamyba.

Aštuoni žingsniai, padedantys suprasti, kokia mano profesija ir koks pašaukimas

Ieškant savo profesijos reikėtų savęs paklausti: „ką mėgstu veikti?“ Jeigu žmogui nepatinka veikla, kuria užsiima, tokiame darbe jis ilgai neištveria.

Kitas klausimas, kurį derėtų sau užduoti, yra: „Koks mano hobi? Kur praleidžiu daugiausia laisvo laiko?“ Hobis dažniausiai atspindi veiklą, kuria žmogus turėtų užsiimti. Jis taip pat gali būti susijęs su žmogaus talentais.

Trečias klausimas: „Į kokios profesijos žmones dažniausiai atkreipiu savo dėmesį?“ Pavyzdžiui, muzikantas visada atkreipia dėmesį į muzikantus, verslininkas – į kitus verslininkus, o šokėjas – į šokėjus.

Ketvirtas klausimas, kurį turėtume kelti patys sau: „Ką norėčiau mokytis?“ Apie tai nuspręsti gali padėti knygos, kurias dažniausiai perkate ir skaitote, kurioms negailite pinigų. Kai įeinate į knygyną, į kurį skyrių pirmiausia einate?

Penktasis klausimas sau patiems yra toks: „Kokia veikla įkvepia mane kurti?“ Jeigu žmogaus darbas neįkvepia jo kūrybai ir tobulėjimui, vadinasi, gali būti, kad jis skirtas ne jam.

Šeštasis svarbus klausimas: „Kokias mano savybes pastebi draugai, aplinkiniai, už ką jie mane giria?“

Septintasis klausimas apmąstymams: „Jeigu būtų garantuota 100 % sėkmė bet kokioje veikloje, kokią pasirinkčiau?“ 90 % žmonių niekada taip ir nepasiekia sėkmės dėl to, kad bijo. Daugybė žmonių sustoja dėl baimės, nors kelyje į sėkmę buvo likę visai nedaug. Svarbu atminti, kad kiekviena nesėkmė artina prie sėkmės.

Aštuntasis klausimas: „Kuo užsiimčiau, jeigu nereikėtų galvoti apie pinigus?“ Vaikai, užsiimdami kokia nors veikla, tiesiog veikia, visai negalvoja apie rezultatą, o mes, kai suaugame, dažniausiai visą dėmesį nukreipiame į rezultatą ir galvojame ne kaip geriau atlikti savo pareigas, o kaip greičiau gauti atlyginimą.

Svarbu niekada nepamiršti, kad talentus mums duoda Dievas. Atskleisti galime tik tai, ką viduje jau turime. Juk negalėsime atskleisti dailininko talento, jeigu jo neturėsime. Sėkmės jums ieškant savęs ir savo profesijos! Linkiu ko geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Nuotrauka iš Suggestkeyword.com