Premjera! Nauja Ievos Zasimauskaitės daina

Premjera! Pristatome naują Ievos Zasimauskaitės dainą ir vaizdo klipą “Paslėpk mane”. ❤ Štai ką apie tai rašo pati Ieva:

Turbūt visi esame jautę tą jausmą, kurio negali gerai paaiškinti, bet būna truputį liūdna ir tarsi tuščia. Atrodo, jog esi tarp žmonių, minioj, bet jautiesi vienišas ir taip nori pradingti, pasislėpti. Todėl taip svarbu atrasti būdą, kad nereikėtų bėgti labai toli norint pasislėpti, kad rasti ramybę pavyktų ten, kur esi. Vaikas bėga pas mamą, moteris – pas vyrą ar draugę… o kartais norisi pasislėpti ir pabūti vienai. Tada man padeda meditacija, Dievas ir jausmas, kad nesu viena.

Žinokim, kad visi mes išgyvenam tuos jausmus. Tai absoliučiai normalu – mes juk nesam idealūs, tobuli, mes – Žmonės. 💛 Todėl nebijokim pasislėpti. Bet nebėkime. Atraskime jaukią vietelę savo viduje, o gal su savo brangiausiu žmogumi. Ši daina – kiekvienam ir apie kiekvieną.

Labai Jus myliu. Ačiū, kad esate tokie nuostabūs klausytojai, draugai, bičiuliai, kolegos. Dalinkimės ir parodykim, kad galim būti netobuli, kad visi esame panašūs.

Jūsų Ieva