Premjera! Ievos Zasimauskaitės dainos “Absorbed” videoklipas

Ieva Zasimauskaitė pristato pirmąją savo kūrybos dainą.

Pristatyme dalyvavo ir apie gyvenimo prasmės paieškas šnekėjo kunigas A. Toliatas, Anantara das ir Darius Ražauskas. Pristatymo vaizdo įrašą galite rasti čia:

Savo Facebook.com paskyroje Ieva pasidalino tokiais įkvepiančiais žodžiais:

Tai yra pirmasis mano kūrinys. Šis atviras mano pokalbis gimė bažnyčioje, kai Donatas užgrojo keturis akordus, o aš tiesiog pradėjau nebe kalbėti žodžiais, o dainuoti. Tąkart – ilgesiu ir didele viltim. Dar prieš metus suskambėję akordai šiais metais virto nepaprasta daina – mano širdies daina. Kažkas manęs klausė, kaip įmanoma, kad esu tokia pozityvi, o dainos lyriškos, melancholiškos ir verčiančios susimąstyti. Bet galbūt taip ir atsiranda gyvenimo harmonija… būtent tai ir sudėjau į vaizdo įrašą, jame gyvena du pasauliai. Vienas pasaulis paskendęs savyje, neranda kelio, nebenori ir nesupranta, o kitas atranda viltį ir kelią, todėl žino, kad yra laimė, šviesa ir noras eiti pirmyn.

Labai nedrąsu paleisti tai, kas tikra ir nesumeluota. Labai nedrąsu, bet taip gera. Tai – lyg nauja kelio pradžia. Kelio, nuo kurio atsispyrusi pagaliau nebijau parodyti, kaip muziką suprantu pati. Labai noriu padėkoti savo draugams ir žmonėms, kurie ateina į šį gyvenimą, atrodo, visiškai atsitiktinai, bet palieka tokius didžiulius pėdsakus ir įkvepia. Įkvepia kūrybai ir meilei gyvenimui.

Klausykit… ir pajuskit save… kai visos mintys tiesiog įnikę ir nieko nebegali padaryti, kai be proto skauda ir norisi klausti: “kodėl aš?” Bet aš žinau ir pažadu… tikrai yra kelias, kuris išlaisvina ir padeda atrasti ramybę.

Redagavo Lina Staponaitė