Prekyboje pasirodė pirmasis vedų žinių žurnalas

zurnalo_nuotrauka

Daugiau kaip prieš penkis tūkstantmečius užrašytos vedų žinios jau pasiekiamos ir žurnalo formatu. Vasario pabaigoje didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose pasirodė žurnalas „Vedos“, kurio puslapiuose prabils seniausio pasaulyje šventraščio išmintis visais žmogaus gyvenimo klausimais.

„Daugelis mūsų yra girdėjęs apie ajurvedą – vedų raštuose pateiktas žinias apie sveikatą. Tačiau ajurveda – tai tik nedidelė vedų dalis, tuo tarpu pastarosios yra kur kas universalesnės. Remiantis vedomis galima deramai organizuoti bet kurią žmogaus gyvenimo sritį: santykius, šeimos gyvenimą, savęs paieškas ir tobulėjimą, grožį, maistą, namus. Taigi vedų žiniomis galima grįsti visą žmogaus gyvenimą. Jos nesenstančios, suprantamos ir savos – šis pirmapradis žinojimas slypi kiekviename iš mūsų, tik daugelis esame jį pamiršę. Naujasis žurnalas grąžins skaitytoją prie harmoningo, sveiko ir džiugaus gyvenimo ištakų“, – sakė žurnalo sumanytojas ir vyriausiasis redaktorius Anantaradas.

Anantaradas yra bhakti jogas, ajurvedos gydytojas, psichologas, teisininkas. Įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose jis nuolatos skaito paskaitas, konsultuoja sveikatos, šeimos, vaikų auginimo, dvasinio tobulėjimo klausimais, organizuoja stovyklas sveikatos ir laimės temomis.

Naujajame žurnale „Vedos“ galima rasti temų apie dvasinį tobulėjimą, praktikas, tarpusavio santykius ir vaikų auginimą, straipsnių apie sveikatą, mitybą, grožį, interviu su išminties kupinais, įdomiais ir įkvepiančiais žmonėmis, pamokančių istorijų, žymių asmenybių pristatymų.

Pirmojo numerio herojai – šeimos santykių lektorius ir vedų psichologas Vaidas Arvasevičius, žinomas lektorius ir asmeninio efektyvumo treneris Darius Ražauskas, vegetarinio maisto holiganė Neringa Prasauskienė, indiškų šokių šokėja Justina Ližaitienė.

Ketvirtinis žurnalas „Vedos“ šiuo metu platinamas didžiuosiuose prekybos tinkluose, tačiau artimiausiu metu prekybos vietų tinklą žadama plėsti, o patį žurnalą pradėti leisti kartą per mėnesį.

Vaizdo įrašas iš naujojo žurnalo pristatymo: