Praradau verslą, ką daryti?

Young man lost in depression sitting on ground street concrete stairs

„Sveiki, Egidijau, nežinau, ką daryti, esu pasimetęs gyvenime. Bent jau pastaruoju metu. Praradau verslą, pradėjau dirbti nekvalifikuotą darbą. Kadangi jaučiausi nepilnavertis, išėjau iš jo. Dabar esu bedarbis. Norėčiau vėl bandyti kurti verslą, bet bijau nesėkmės. Taip pat nebeturiu pajamų naujam verslui pradėti. Man atrodo, kad kitko ir nemokėčiau daryti. Žodžiu, esu labai pasimetęs ir nežinau, už ko kabintis. O gal emigruoti? Emigravus nori nenori turi dirbti kitokį, nemielą darbą, kita vertus, pinigai geresni… Gal susitaupius pavyktų vėl iš naujo pradėti verslą? Kaip geriau elgtis, ką daryti? Ačiū už atsakymą! Laurynas“

Gyvenime atsitiktinumų nebūna. Pasistenkite išanalizuoti savo situaciją – kodėl joje atsidūrėte. Išminčiai sako, kad visos nepalankios situacijos, atsirandančios mūsų išoriniame gyvenime, tai atspindys problemų, kurios yra mūsų viduje.

Įvertinkite savo tikslus ir tikruosius motyvus. Sėkminga veikla, kai žmogus sprendžia ne tik savo, bet ir kitų problemas. Svarbiausia versle, pagal Visatos dėsnius, kad tai nekenktų kitoms gyvoms būtybėms, tuomet tai bus teisingas verslas.

Kad išspręstumėte savo problemas, labai svarbi jūsų paties pasaulėžiūra. Ar jūs prisiimate atsakomybę už savo veiksmus ir gyvenimą, ar žiūrite į savo veiklą, kaip į tarnystę kitiems, ar stengiatės atlikti viską kokybiškai, kad kiti būtų patenkinti jūsų paslaugomis. Jeigu taip, tai jūs pats augsite kaip asmenybė ir kartu augs jūsų verslas.

Dėl esamos situacijos, supraskite, kad vyro pareiga yra išlaikyti save, savo šeimą, todėl kartais tenka užsiimti ir ne pačia mėgstamiausia veikla. Dabar stenkitės plėsti savo požiūrį, stenkitės žiūrėti į esamą situaciją kaip į patirtį. Vyrui gyvenime reikalingi išbandymai, nes jie padeda jam augti.

Tam, kad būtų galima užsiimti verslu, reikia, kad vyro asmeniniame horoskope būtų stiprus Marsas. Marsas reiškia ryžtą. Tam, kad  sustiprintumėte Marsą, reikia atlikti askezes: laikykitės dienos režimo ir mokytis kurti harmoningus santykius su aplinkiniais, išlaikyti ramų protą, užsiimti savianalize.

Paskaitų klausymas ir motyvuojančių knygų skaitymas padės gauti įkvėpimo. Ko gero, dabar esate tokiame astrologiniame periode, kurio metu vertėtų keisti pasaulėžiūrą.

Dauguma galvoja, kad verslas – tai būdas tapti sėkmingu ir turtingu, bet pamiršta apie tai, kad kiekvieno pareiga yra stengtis padėti kitiems tapti laimingais. Jeigu padėsite kitiems, tai  padėsite ir sau.

Linkiu geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt