Požymiai, kad judu su partneriu sieja gilus dvasinis ryšys

photo-1499568748556-acd2b350d187

Žmonės dažnai savo santykius laiko savotiškais rezervuarais, iš kurių galima semtis energijos, ir kuriuos reikia nuolat papildyti ta pačia energija, kad ji nesibaigtų. Šie vyrai ir moterys naudoja santykius kaip instrumentą, padedantį realizuoti savo potencialą, padedantį tobulėti, tapti geresne savo paties versija. Ir dažnai toks metodas suveikia.

Yra daugybė pavyzdžių, kai žmonės tapo geresni ir išmintingesni būtent todėl, kad sutiko teisingus partnerius. Svarbu pažymėti, kad kiekvieni santykiai yra unikalūs ir nepakartojami.

Santykiuose du labai skirtingi žmonės juos supančiame chaose bando susikurti bent nedidelę stabilumo ir balanso salelę, nežiūrint į savo skirtingas ir neretai konfliktuojančias asmenybes. Būtent dėl to šeimoje, kaip tikriausiai daugiau niekur kitur, esama vietos dvasingumui, suvienijančiam ne tik du kūnus, bet ir dvi širdis.

Tačiau kaip sužinoti, ar mūsų santykiai išties pasižymi stipriu dvasiniu ryšiu? Yra keli požymiai, leidžiantys tai išsiaiškinti.

Į klaidas ir kliūtis žvelgiate kaip į galimybę augti ir tobulėti. Suprantate, kad sunkumai ir išbandymai – neatskiriama bet kokių santykių ir gyvenimo dalis. Būtent dėl to netgi pačios sudėtingiausios gyvenimo situacijos negali jūsų palaužti. Juk jūs esate tikras visu šimtu procentų, kad sugebėsite viską įveikti – drauge. Jūs žvelgiate į savo nesėkmes kaip į būdą parodyti, ko esate verti kaip pora. O taip pat kaip į galimybę augti ir tobulėti kaip atskiros asmenybės ir kaip du vienas kitą mylintys žmonės.

Esate labiau linkę užjausti, negu vertinti ir smerkti. Ir jūs, ir partneris sugebate giliai užjausti ir suprasti. Jums tai nėra kažkas nenatūralaus, jums nereikia prisiversti to daryti. Kai susiduriate su priešiškumu savo adresu, užuot kontratakavę atsakomąja neapykanta ir pasmerkimu, atsakote užuojauta ir supratimu. Bet kokioje konfliktinėje situacijoje stengiatės užimti moraliniu požiūriu teisingesnę poziciją, ir šis būdas niekada jūsų nenuvils.

Judu su partneriu suprantate, kad gyventi reikia dabar, o ne praeityje ar ateityje. Judu stengiatės gyventi tame momente, kuriame dabar esate, išspausdami iš jo maksimalią naudą. Judu žinote, kad reikia vertinti kiekvieną drauge praleistą minutę ir niekad nežvelgti į šias minutes kaip į kažką savaime suprantamo. Jūsų laikas – dabartinė akimirka. Taip, jūs kuriate planus ir su pagarba žvelgiate į praeitį, tačiau visada žinojote ir dabar žinote, kad svarbiausia sugebėti gyventi dabartyje. Jūs paprasčiausiai negalite sau leisti pražiopsoti šio momento ir dėl to visada sutelkiate savo dėmesį būtent į jį.

Esate labai kantrūs vienas kito atžvilgiu. Nes esate pakankamai dvasingi žmonės ir vertinate šią subtilią savo santykių sferą. Niekada nepamirštate, kad esate viso labo žmonės, o žmonių be trūkumų, kaip žinia, nebūna. Esate neįtikėtinai kantrūs vienas kito atžvilgiu tais laikotarpiais, kai kažkuris iš jūsų parodo silpnumą. Ir niekada neužslepiate pykčio, žinodami, kad visas, ar bent jau beveik visas problemas įmanoma išspręsti.

Į sunkius gyvenimo laikotarpius reaguojate meile. Taip, daugumai žmonių labai nelengva surasti bent trupinėlį meilės, susidūrus su gyvenimo išbandymais, tačiau judviem tai visiškai natūralu. Taip, šis pasaulis žiaurus ir pilnas chaoso, kuris kartais įsibrauna ir į jūsų asmeninius santykius. Ir tokiais momentais atrodo, kad atsidūrėte ant bedugnės krašto ar kad tuoj, tuoj, išliesite pyktį vienas ant kito. Tokiose sprogimu gresiančiose situacijose judu niekada nepamirštate giliau įkvėpti, atsitraukti kelis žingsnius atgal ir prisiminti, kad labai, labai vienas kitą mylite. Ir visada iškeliate meilę į pirmą vietą, netgi kai tai padaryti labai sudėtinga.

Judu nelaukiate vienas iš kito tobulumo. Jūs apskritai labai retai nustatote savo santykiuose kokius nors standartus. Judu su partneriu pernelyg pasitikite vienas kitu bei savo santykiais, kad prireiktų kokių nors papildomų testų, kuriuos išlaikę, neva įrodysite savo meilę. Žinote, kad jūsų visada pakaks vienas kitam ir nejaučiate poreikio kelti partneriui neišpildomus reikalavimus. Judu ir taip nuolatos iš visų jėgų stengiatės padaryti vienas kitą laimingu. Ir tai vienintelis dalykas, kuris išties turi reikšmę.

Judviejų santykiuose nėra vietos egoizmui. Judu santykiuose nesivadovaujate egoizmu, išdidumu, puikybe, esate pajėgūs, reikalui esant, pažaboti savo Ego. Nelaikote žeminančiu dalyku atsiprašyti, jeigu suklydote. Galite tyliai pasėdėti, kad nesudrumstumėte partnerio ramybės. Judu nejaučiate noro bet kokia kaina laimėti visų ginčų. Judu abu žinote, kad kartais išties reikia sutramdyti savo išdidumą.

Seimairnamai.eu