Pirmadienis – Mėnulio diena

moon-1275126_960_720

Pirmadienis – Mėnulio diena. Sanskrito kalboje Čandra (Mėnulis) tai planeta – dovanojanti malonumus. Ji – ritmo valdovė, kuriai pavaldūs didingieji gamtos ciklai, tokie kaip potvynis ir atoslūgis.

Mėnulis valdo vandens–oro konstituciją (kapha–vata). Ši konstitucija atstovauja subtilų suvokimą ir apvalią kūno formą, išvaizda – spinduliuojanti, kalba – saldi. Ji – permaininga ir nepastovi.

luna

Mėnulis (Čandra) simbolizuoja kosminę moterišką energiją, tai deivė Devi, kūrybinė jėga, kuri transformuojasi į materiją. O Saulė (Surija) – tai dievas Deva, kuris simbolizuoja kosminę vyrišką jėgą. Mėnulis – Šakti, o Saulė – Šiva. Kartu jie simbolizuoja didingą vyrišką ir moterišką, aktyvią ir pasyvią pradžią. Saulė – tai Dieviškasis Tėvas, Kūrėjas. Mėnulis – Dieviškoji Motina. Saulė valdo ugnį, o Mėnulis – vandenį.
YAO4LU4S7dM

Mėnulis – labai dvasinga satvinė planeta. Ji simbolizuoja tikėjimą, atvirumą, susitaikymą, meilę ir laimę. Kaip moteriško prado įkūnijimas, ji dovanoja grožį ir patrauklumą. Ši planeta atsako už mūsų protą, intuiciją bei skysčius organizme.

Todėl pirmadienis – tai diena, kai valdo jausmai, atvirumas, spontaniškas mąstymas ir kūryba.

Mėnulio spalva – pieno baltumo arba perlamutrinė balta. Taigi pirmadienį yra palanku rengtis šios spalvos drabužiais.

Šią dieną rekomenduojama pirkti naujus pirkinius, pavyzdžiui, naujus drabužius arba papuošalus; tuoktis; vaikščioti gamtoje; užsiimti veikla, susijusia su jausmais, permainomis, mama, vandeniu.Moon-Mandala

Nerekomenduojama priiminėti svarbių, atsakingų sprendimų, nes vyrauja jausmai, todėl sprendimai gali pasirodyti ne visai objektyvūs.

Mėnulio energiją išbalansuoja nepagarbus elgesys su mama ar anyta.

Tam, kad geriau subalansuotume šios planetos energiją, reikia labiau rūpintis motina, anyta, pagyvenusiomis moterimis, senutėmis; kasdien maudytis, gerti kokybišką, švarų vandenį, vakare išsimaudyti vonioje, išgerti šilto naminio pieno su medumi ir prieskoniais, vaikščiojant šalia vandens telkinių (upių, ežerų, ramios jūros) šnekėti tik gražius žodžius.

Kūrybiško jums pirmadienio, draugai!

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė