Pirmą kartą Lietuvoje – tarptautinis psichologijos festivalis

Plakatas1 LT

Kovo mėnesį Lietuvoje vyks pirmasis gausus savo lektoriais ir paskaitomis festivalis „Praktinė psichologija“. Turbūt pirmą kartą Lietuvoje į vieną vietą susirinks tokia daugybė nuostabių lektorių iš skirtingų pasaulio šalių. Penkias dienas iš eilės jie ves mokymus, kuriuose dalinsis savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Festivalyje bus nuodugniai tyrinėjamos temos apie darnius santykius tarp vyrų ir moterų, santykius su vaikais, santykius šeimoje, bus mokomasi harmoningo ir sėkmingo gyvenimo paslapčių. Kasdien vyks praktikos ir paskaitos ne tik proto smalsumui patenkinti, bet ir fizinio kūno stiprinimui. Rytą galėsite pradėti energijos ir sveikatos suteikiančiomis jogos praktikomis, mankšta. Taip pat vyks kasdienės meditacijos proto ramybei atrasti. Tris kartus per dieną Jūsų laukia sveikas ir skanus vegetarinis maitinimas, o vakarais vyks koncertai, šokiai, vaikų pasirodymai ir pan. Šio turtingo festivalio tikslas skleisti darnaus ir harmoningo gyvenimo idėją.

„Praktinės psichologijos“ festivalis vyks nuostabiame gamtos kampelyje, poilsio ir seminarų centre „Dubingiai“, įsikūrusiame šalia Ilgiausio Lietuvoje Asvejos ežero, 50 km nuo Vilniaus. Gamtos apsuptyje galėsite atsikvėpti ir panirti į savęs pažinimą, atrasti darnaus ir kokybiško gyvenimo skonį. Jums padės didelę patirtį turintys lektoriai, psichologai. Turėsite galimybę užsiregistruoti į asmenines konsultacijas, kuriose galima bus asmeniškai pažvelgti į Jūsų gyvenimiškas situacijas ir jas spręsti. Atvykti galite su visa šeima, bet net jei atvyksite vienas, be abejonės grįšite atradęs naujų bičiulių, bendraminčių, praturtėjęs naujomis žiniomis bei patirtimis, įgavęs pasitikėjimo ir įkvėpimo keistis bei tobulėti.

Festivalyje dalyvaujančių lektorių sąrašas tikrai įspūdingas. Visi jie išskirtinės asmenybės, kurių kiekvieną norisi pažinti giliau. Tai žmonės daugelį metų paskyrę gyvenimo psichologijos tyrinėjimui, praktiniam darbui su žmonėmis. Visi jie žinomi ir populiarūs daugelyje šalių. Tarp jų atrasite aukšto lygio psichologų, terapeutų, kaučerių, sėkmingų verslininkų, unikalias mokymosi sistemas sukūrusių specialistų bei gydytojų. Plačiau apie kiekvieną iš lektorių galite pasiskaityti festivalio „Praktinė psichologija“ internetinėje svetainėje.

Žinios mūsų gyvenime yra labai svarbios. Nežinant kelio eismo taisyklių, nemokant vairuoti automobilio, būtų sunku saugiai keliauti iš vieno taško į kitą bei pasiekti užsibrėžtą tikslą. Panašiai ir gyvenime, labai svarbu yra žinoti, kaip teisingai pasirinkti, kokį sprendimą priimti, kaip pasielgti ir pan. Šiame festivalyje įgysite daug naujų žinių, taip pat užtvirtinsite senąsias. Praktiniai šio festivalio užsiėmimai padės įgyti „gyvenimo vairavimo“ įgūdžių, žengti savo svajonės ir tikslų link. Galėsite išbandyti unikalias dvasines praktikas, meditacijas, veiksmingus šiuolaikinės psichologijos metodus. Draugiška festivalio atmosfera padės vykti vidiniams pokyčiams. Kviečiame kartu atrasti ir įsileisti stebuklus į savo gyvenimą.

„Praktinės psichologijos“ festivalis nuostabi dovana Jums ir Jūsų artimiesiems – tai puiki investicija į Jūsų laimę, džiaugsmą ir harmoniją.

Kviečiame apie tai sužinoti daugiau internetinėje svetainėje www.praktinepsichologija.lt