Pilvas ir moteriška energija (III dalis)

ocean-1888167_960_720

Daugeliui moterų pilvas – uždrausta zona, jį įtraukia, slepia, vengia liesti, todėl, kad šiuolaikinė kultūra įdiegė moteriai, jog pilvas turi būti kaip pas vyrą: plokščias, treniruotas, su „kaladėlėmis“ ir tada tai „gražu“.

Tęsiame temą apie pilvą ir jame slypinčią moterišką energiją.

Moteriai reikia išmokti atpalaiduoti pilvą, priimti jį tokį, koks yra

Lengvas nėštumas ir gimdymas. Daugelis moterų patiria traumas gimdydamos dėl įtampos pilve ir dubens srityje. Gimdymo metu svarbu atpalaiduoti pilvą ir visus vidaus organus, kad kūdikiui kelias atsivertų maksimaliai plačiai ir kad jam būtų lengva praeiti. Jei moteris iki gimdymo treniravo pilvo raumenis, bet neužsiiminėjo tempimu – yra didelė rizika patirti traumą ar patempimą.

Teisingas energijos tekėjimas. Kai pilvas atpalaiduotas – energija laisvai kyla į viršų, užpildydama visą moters kūną, maitindama visus energetinius jo centrus. Būtent todėl daugelyje tradicijų moterys nešiojo laisvus drabužius – sarafanus, sarius, sijonus-kelnes, tunikas. Tokia apranga leidžia energijai lengvai tekėti kūnu, bet ir taip pat yra sustiprinama dėl kupolo formos drabužių.

Gilus kvėpavimas. Dabar daugelis moterų kvėpuoja tik viršutine plaučių dalimi, kvėpavimas negilus ir jis pakankamai neaprūpina kūno deguonimi. Jei moters pilvas atsipalaidavęs, tai ji gali kvėpuoti pilvu ir visu kūnu. Toks kvėpavimas nuramina, sutaiko su savimi, tvarkingai sudėlioja mintis, atjaunina, suderina energijos tekėjimą kūne, harmonizuoja, padaro moters judesius grakščius ir plastiškus.

Kūno patrauklumas. Minkštas pilvas vyrams yra labai patrauklus (prisiminkite paveikslą „Veneros gimimas“), todėl, kad moteris yra švelnumo, minkštumo, atsidavimo simbolis. Stipriems vyrams patinka „minkštos“ moterys, ne tik dėl jų charakterio, bet ir išoriškai. Juk išorė atspindi vidų. Jeigu jūsų vyras reikalauja iš jūsų treniruoto, sportiško, plokščio pilvo, vadinasi, jam patinka stiprios, vyriškos moterys ir iš jūsų jis tikisi arba lyderės pozicijos, arba sau lygios, arba jis yra labai paveiktas socialinių reklamų. Nereikia į tai reaguoti. Reikia priimti save ir tada jus priims ir kiti.

Minkštas pilvas – tai nereiškia, kad moteris pilna, net lieknutė mergina gali turėti atpalaiduotą minkštą pilvą, jis atrodo labai moteriškai, su grakščiom linijom. Tai gražu, moteriška, patrauklu.
Labiau atpalaiduoti pilvą gali padėti Rytietiški pilvo šokiai. Tai geras užsiėmimas moteriai, kuris padės pajusti save labiau patrauklia, moteriška, užburiančia. Šokiai taip pat padeda pašalinti apatinės pilvo dalies blokus ir atpalaiduoti užspaustas vietas.

Ko su pilvu daryti nereikia?

  • Nepalanku pradurti. Tai blokuoja energiją žemesniuose centruose, palieka atjungtas aukštesnes viršutines čakras.
  • Nepalanku nešioti drabužius, atidengiančius apatinę pilvo dalį. Šioje srityje labai daug seksualinės energijos ir, jei moteris ją demonstruoja visiems, ji greitai išsieikvoja.
  • Nepalanku nešioti aptempiančius drabužius, jie formuoja kūne įtampą ir energija juda pagal vyrišką tipą, formuodama vyriškus charakterio bruožus.

Pilvas – tai gyvenimo simbolis, kaip jūs su juo elgsitės, kaip jį jausite – toks ir bus jūsų gyvenimas!

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš svetainės Saulegraza.com