Pilvas ir moteriška energija (II dalis)

energija3

Daugeliui moterų pilvas – uždrausta zona, jį įtraukia, slepia, vengia liesti, todėl, kad šiuolaikinė kultūra įdiegė moteriai, jog pilvas turi būti kaip pas vyrą: plokščias, treniruotas, su „kaladėlėmis“ ir tada tai „gražu“.

Šiandien tęsiame temą apie pilvą ir jame slypinčią moterišką energiją.

Blokai pilvo zonoje formuojasi dėl kelių priežasčių

Pagrindinė jų – tai santykiai su motina. Nuo pradžios mes buvome sujungti su mama būtent per pilvą, per bambagyslę. Iš mamos mes gavome visas emocijas, visą informaciją apie išorinį pasaulį.

Jei mamai nėštumo metu buvo baisu, jei ji nebuvo pasiruošusi kūdikiui – greičiausiai, vaikas turės savęs atmetimo jausmą, nesugebėjimą mėgautis ir džiaugtis todėl, kad svarbiausias jo gyvenime žmogus jam šito neleido. Būtent iš mamos gimsta daugelis baimių, kompleksų, blokų, ir daugelis moterų jau nuo pat gimimo yra stipriai užspaustos.

Bet iš mamos mes taip pat galime gauti ir aukščiausią palaimą bei visišką savęs pripažinimą. Ji yra gyvenimo šaltinis ir jos pilvas – gėrio šaltinis. Jei mama nėštumo metu džiaugėsi, buvo laiminga, su džiugesiu lauke vaikelio, jei jį gynė ir saugojo – tai vaikas gimsta pasitikintis savimi, pripažįstantis savo prigimtį ir iš pat pradžių labai atsipalaidavęs.

Todėl, kaip bepažiūrėsi, mama yra tas žmogus, nuo kurio reikia pradėti darbą su savimi. Priimkite mamą – priimkite savo pilvą (savo gyvenimą ir savo prigimtį) – pamilkite save!

Idealu būtų išanalizuoti savo vidinį gyvenimą. Įsijunkite ramią muziką, įsivaizduokite save mamos pilve, kad jūs surištos virkštele, jūs vienovėje ir neišskiriamos, girdite jos širdies plakimą ir tai pati pati švelniausia muzika jūsų sielai. Reikia įsivaizduoti, kaip mama džiaugiasi jumis, kaip laukia (net jei realiai ir buvo kitaip). Medituokite į virkštelę, į giliausią jūsų kūnų susijungimą, jūsų gyvenimų vienovę. Priimkite tai, kad esate vienis. Kvėpuokite vienu ritmu, egzistuokite kartu. Ji jus myli ir jus saugo. Ji maitina jūsų gyvenimą. Mama…

Kvėpuokite ir jauskite ryšį. Gali būti, jums užsinorės verkti, tai gerai, reikia paverkti – nes taip išeina baimės ir atgimsta artumas.

Šią meditaciją reikia kartoti tiek kartų, kol ateis pilnas suvokimas, kad jūs esate savo mamos vaikas, kad jūs jos kraujas ir kūnas, dalis jos. Tai ne tik pagilins santykius, bet ir atneš ramybę ir atsipalaidavimą.

Taip pat gerai su vyru atlikti tokią praktiką:

moteris atsigula ir atsipalaiduoja, užmerkia akis, o vyras tiesiog glosto jos pilvą pagal laikrodžio rodyklę, kartais šiek tiek spausdamas, po to vėl švelniai.

Reikia įspėti, kad pilvo srityje susirenka daugybė emocijų, ir gerų, ir negatyvių. Tam, kad prieitume iki malonių pojūčių, reikia išleisti visą negatyvą, kuris yra ten susikaupęs.

Paprastai, pradžioje pirmieji pilvo masažo seansai atpalaiduoja baimes ir jos išeina su ašaromis, raumenų susitraukimais. Dėl baimių mes visada esame įsitempę, stresuotame ir negalime atsipalaiduoti, todėl pirmiausia išleiskite savo baimes, paraudokite, o po to ateis ramybė, po kurios patirsite palaimą.

Pilvo masažo metu išlaisvinama daug užspaustos energijos, todėl jūs galite pajausti susijaudinimą. Tai normalu.

Kita priežastis, dėl kurios atsiranda energijos susikaupimas pilvo srityje – tai stiprios baimės ir sunkūs išgyvenimai: artimų žmonių praradimas, konfliktai šeimyniniuose santykiuose, rimti nusivylimai gyvenime, ilgai laikomas pyktis, apmaudas, stresas, gyvenimo pavojai. Visa tai susikaupia pilve. Juos galima išgyventi per laiškų praktiką ar sąmoningą kvėpavimą.

Laukite tęsinio…

Straipsniu draugiškai pasidalino Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš svetainės Saulegraza.com