Persileidimas – likimo bausmė?

persileidimas

„Sveiki, Egidijau. Dėl streso, darbo krūvio, prastos mitybos ir dar nežinau kokių priežasčių įvyko persileidimas. Beje, net nežinojau, kad laukiuosi iki tol. Nors tai buvo dar tik neseniai užsimezgusi gyvybė, net jokių požymių iki tol nepajutau, tačiau vis tiek skauda širdį ir pergyvenu, kad taip nutiko, nors ir neplanavome. Antrąjį vaiką planavome tik po kelerių metų… Ir vis dėlto, ši situacija mane paveikė. Kaip save nuraminti? Kaip rasti taiką su pačia savimi? Juk galbūt galėjau apsaugoti būsimą vaikelį, jei būčiau žinojusi, kad laukiuosi. Ar tai Dievo bausmė? Ar tai kažkokia pamoka man? Kaip susitaikyti ir ant savęs nepykti? Vyras mane palaiko ir guodžia, apie tai prasitariau tik saujelei žmonių, bet dėl to nėra lengviau… Ačiū už atsakymą! Valentina“

Dėkoju už klausimą. Jūsų situaciją galima įvardinti kaip likimo bausmę. Kodėl? Jūs galėjote turėti neteisingą požiūrį apie vaikus arba elgtis neteisingai ir neatsakingai vaikų atžvilgiu, nėštumo atžvilgiu, vaiko pradėjimo atžvilgiu ar panašiai. Dėl to įvyko atoveiksmis. Būsena, kurią jaučiate dabar  ir yra jūsų bausmė.

Įprastai moterų, kurios patyrė persileidimus, horoskope pastebiu neigiamą Marso įtaką. Pagal Vedų astrologiją, jeigu moteris turi problemų su Marso planeta, reiškia, jog jai gali trūkti nuolankumo, paklusnumo, ji gali būti linkusi į isterijas ir panašiai. Tai reiškia, kad dabar jums reikia nusiraminti ir svarbiausia, kad jūs pasidarytumėte teisingas išvadas dėl šio įvykio. Tokiais atvejais svarbi gydytojo pagalba ne tik fiziniam, bet ir subtiliam jūsų kūnui, į tai labiau orientuojasi ajurvedos specialistai.

Kitas labai svarbus dalykas – žinojimas apie teisingą vaiko pradėjimą. Jeigu mes norime susilaukti sveiko vaiko, tai Vedų astrologijoje ir ajurvedoje rekomenduojama pradėti vaiką tinkamą dieną ir tinkamu astrologiniu periodu. Jeigu periodas nepalankus, tai gali būti problemų su vaiko pradėjimu ir jo gimimu. Tiesiog jeigu mes pasėjame kažką netinkamu laiku, tai vaisių galime ir nesulaukti.

Vertėtų žinoti, kad prieš rengiantis pradėti vaikelį labai palanku gauti palaiminimus iš vyresnių savo giminės atstovų ar dvasingų žmonių, šventikų ir dvasinių mokytojų. Ajurvedoje rekomenduoja prieš lytinį aktą minimaliai bent vieną mėnesį susilaikyti nuo lytinių santykių.

Vaiko pradėjimui tinkama vieta – namai. Prieš aktą rekomenduojama pasimelsti, kad sąmonė būtų švari ir negeisminga. Moteriai tą dieną nerekomenduojama eiti į lauką, žiūrėti televizorių, puošti kambarį gėlėmis. Ji neturėtų dėl nieko pergyventi bei jausti alkio.

Palankios dienos turi būti suderintos su moters ciklu. Po moters ciklo nepalankios dienos yra nuo 1 iki 4, 11, 13 ir nuo 17 ciklo dienos iki kito ciklo.

Rekomenduoju paklausyti daktaro O. G. Torsunovo paskaitą apie vaikų pradėjimą.

Linkiu kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

„Klausimai – atsakymai“ Čikagos laikraščiui „Geras“

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt