Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė

man-802062_1280

Ką vertėtų žinoti ieškant antrosios pusės? Surasti ir pažinti savo antrąją pusę šiandien nėra taip paprasta. Dažnai nežinodami kaip deramai elgtis pridarome klaidų, kurias vėliau sudėtinga ištaisyti. Santykių sukūrimas yra labai atsakingas veiksmas, nes nuo jo priklauso, kaip klostysis tolimesnis šeimyninis gyvenimas. Jeigu trokštate surasti antrąją pusę su pakankamai aukštu intelektu ir pozityviomis charakterio savybėmis, tai vertėtų suprasti, jog tokius žmones galime sutikti tik kultūringoje aplinkoje.

Nuo ko prasideda pažintis?

Sutikę naują žmogų visuomet pasisveikiname. Ieškant antrosios pusės vertėtų atkreipti dėmesį, jog su vienais žmonėmis pokalbis užsimezga iš karto, o kiti net nepakelia galvos sveikindamiesi. Jeigu, pabendravę su žmogumi, jau po pirmojo pokalbio širdyje pajusite džiaugsmą ir nekantriai lauksite akimirkos, kada vėl galėsite su juo pasimatyti, tai gali būti ženklas, kad tas žmogus – jūsų antroji pusė.

Kitas etapas ieškant antrosios pusės – tai jūsų abiejų veikla. Labai svarbus aspektas yra laisvalaikio praleidimas kartu. Jeigu laisvalaikiu vienas iš jūsų nori vaikščioti po prekybos centrus, o kitas – vykti į gamtą, tai ateityje jums bus sudėtinga vienam prie kito prisitaikyti. Jeigu vienas iš jūsų į pasimatymą visada ateina penkiolika minučių anksčiau, o kitas vėluoja visą valandą, reiškia, jums abiems bus sudėtinga planuoti bendrus darbus. Atkreipkite dėmesį, jog galbūt savo aplinkoje jau turite pažįstamą žmogų, su kuriuo jums sekasi kartu atlikti įvairius darbus. Galbūt būtent tas žmogus gali tapti jūsų antrąja puse.

Trečias žingsnis ieškant partnerio yra gyvenimo stilius. Pažinties metu atkreipkite dėmesį į aprangą, muziką, ir laisvalaikio praleidimo būdą. Jeigu vienas iš partnerių klausosi tik trankios muzikos, o kitas mėgsta klasikinę, bus sudėtinga kartu lankytis koncertuose. Jeigu vienas juokiasi garsiai, o kitas tyliai ir santūriai, tai vienas dėl kito elgesio nuolatos jausis nejaukiai. Jeigu vienas atsipalaiduoja tik vartodamas alkoholinius gėrimus triukšmingoje kompanijoje, o kitas – abstinentas, kuriam patinka rami aplinka, tai jūs negalėsite būti savimi partnerio draugų kompanijoje. Tokiu atveju, kažkuris iš jūsų dažnai priekaištaus tikėdamasis, kad ateityje partneris pasikeis. Žinoma, siekiant dvasingos sąjungos, geriausia išvis dairytis nieko bendra su intoksikacijomis neturinčio žmogaus. Jeigu vienas – vegetaras, o kitam skaniausias patiekalas – kraujiniai vėdarai, bus sudėtinga kartu planuoti romantiškas vakarienes. Tam, kad galėtų jaustis savimi, kažkuris iš partnerių visada turės ieškoti savo erdvės bei atsiriboti nuo savo antrosios pusės. Namai – tai vieta, kur mes būname savimi, tačiau jeigu dėl savo skirtumų juose negalėsime atsipalaiduoti, tai nuolatos ieškosime, kur kitur galime tai padaryti. Jeigu dėl šių priežasčių mes norėsime pabėgti iš namų, tai reikš, kad šeimos nėra. Tokia situacija primena vaiką, kuris paniškai nori pabėgti iš namų, nes tėvai jo nesupranta.

Taigi, jeigu jūs, ieškodami antrosios pusės, būsite išmintingi ir pakankamai kantrūs, galite tikėtis pažinti savo vienmintį. Vienminčiai – tai žmonės, kurie galvoja ir jaučia taip, kaip jūs. Jie iš pusės žodžio ar vieno žvilgsnio supranta vienas kitą. Jei jūsų gyvenime yra toks žmogus, tai jūs save jau galite vadinti laimingu. Ieškokite tokių žmonių bei su jais kurkite šeimą. Šiuolaikinė psichologija tai vadina kongruentiškumu – kai žmonių komunikacija, patirtis ir savimonė sutampa, bet tai įmanoma, toli gražu, ne su kiekvienu. Taip bendraujantys vyras ir moteris beveik niekada nesipyksta ir vienas kitą jaučia per atstumą.Tarp vienminčių nėra pareigų, jų širdys plaka vienu ritmu, jie nesako „aš“, ar „tu“, jie sako „mes“.

Kaip moteriai atkreipti patinkančio vyro dėmesį?

Kartais, ieškant antrosios pusės, pažintis gali prasidėti ir neįprastu būdu. Būna situacijų, kai moteris turi imtis iniciatyvos tam, kad atkreiptų į save dėmesį. Jeigu jau taip nutiko, tai yra jausmais pagrįsta taktika, kuria naudodamasi moteris gali sužavėti vyrą.

Pirmasis žingsnis tai – skonis. Praktiškai kiekvienas vyras mėgsta skaniai pavalgyti ir dažnai būna alkanas, todėl ir posakis apie kelią į širdį per skrandį – ne iš piršto laužtas. Sakoma, jog geras žvejys iš pradžių žuvį maitina, o tik po to gaudo. Skanūs šilti pyragėliai gali pavergti kiekvieno vyro širdį, todėl jeigu, patinkančiam vyrui, tokius nunešite, vyras juos valgydamas galvos apie jus.

 

Kitas pažinties žingsnis – susijęs su prisilietimu. Tai – kūrybiškas veiksmas, kuris priklauso nuo moters išmonės. Prisiliesti prie vyro rekomenduojama tik tada, kai nusprendžiate turėti rimtus santykius. Anksčiau moterys alpdavo, netgi lipdavo į šulinius iš anksto žinodamos, kad pro šalį jos įsimylėtas princas ir išgirdęs ją, šaukiančią pagalbos, ištrauks. Taigi, čia viskas priklauso nuo moters fantazijos. Ne veltui kino filmuose labai dažnai būna sulėtinamos tos scenos, kuriose susiliečia įsimylėjusių rankos.

Dar viena svarbi pažinties detalė yra garsas, o tiksliau – balsas. Balsas sugeba prasiskverbianti visur. Jeigu moteris garsiai juokiasi, reiškia – arba ji nekultūringa, arba nori „kristi“ kažkam širdin. Įprastai kultūringos merginos ne šaukia, o šnabždasi, kitu atveju, joms gali trūkti kultūros. Šiandien švelnus moteriškas balsas tapo retenybe, todėl vyrams girdint švelnų ir nuolankų moterišką balsą žemė slysta iš po kojų, dėl tokios moters jie pasiryžę viską padaryti.

Ieškodamos antrosios pusės moterys turėtų atkreipti dėmesį ir į savo kvapą. Siekdamos dėmesio pasirinkite tokį aromatą, kad vyras jus atskirtų. Pradžioje rekomenduojama naudoti tik vieną aromatą, kad užuosdamas jį vyras iš karto jus atsimintų. Jeigu moteris kvepia skaniai, vyrui tai asocijuojasi su kokybe. Moteris ne tik turi atrodyti kaip gėlė, bet ir kvepėti kaip gėlė.

Norint surasti antrąją pusę, moteriai, pažinties metu, svarbu – „blizgėti“, „mirksėti“ ir būti nuolankiai. Šie trys veiksmai užburia vyrą ir tuomet jis pradeda galvoti, kad prieš jį atsirado jo ilgai lauktas stebuklas bei svajonė. „Mirksėti“ – tai reiškia, kad vyras turi jus pastebėti. Vyras yra tarsi medžiotojas, todėl jis turi pamatyti taikinį. Jeigu jūs laikysitės šios taktikos ir likimas bus palankus jūsų sąjungai, tai – būtinai sulauksite sėkmės.

Jeigu ilgą laiką nesiseka užmegzti pažinties ir surasti antrosios pusės?

Nereikėtų būti pernelyg išdidiems. Moterys bei vyrai dažnai pamiršta ištekėti/vesti siekdami karjeros, o po to būna per vėlu. Išorinis patrauklumas – laikinas, jis prasideda nuo šešiolikos metų, bet vėliau tas grožis „išeina“ ir pradingsta. Kartais gyvenime tiesiog reikia rinktis iš to kas yra. Būna, kad likimas mums atsiunčia vieną, antrą, trečią kandidatą, tačiau, jei jo nepasirenkame, tai tuomet kandidatas „išeina“, o likimas „sako“ – dabar jau ieškok pats. Tai panašu į situaciją, kai einame į parduotuvę pirkti suknelės arba kelnių. Ne viskas mums gali tikti šimtu procentų, kartais pirkinį reikia apsiūti ar patrumpinti.

Žinoma, jog dažnai norisi, kad viskas vyktų kaip filme, kad išrinktasis atvyktų su sportiniu automobiliu ir padovanotų žiedą su briliantu, bet jis gali ateiti ir su ramunėmis, apsivilkęs ne kostiumą iš „Baltman“, o darbinį kombinezoną. Todėl kartais reikia imti tai, ką mums siūlo gyvenimas, nes kitaip galime nusivilti dėl prarasto laiko, ypatingai tai aktualu moterims.

Gamtoje nėra vienišų gyvūnų ar paukščių, nes jie gyvena pagal visatos tvarką. Žmonės gyvena pagal savo norus, dėl to jiems nuolat iškyla problemos. Tam, kad į gyvenimą ateitų tinkamas vyras, moteris turėtų tapti atitinkama. Jeigu vyras prisiima atsakomybę, yra dosnus ir padeda moteriai, tai jai iš karto kyla noras tokiam vyrui tarnauti. Tad, šiuo atveju, reikia galvoti ne apie rezultatą ir idealizuoti trokštamą vyrą ar žmoną, o patiems siekti tapti tais svajonių partneriais. Jeigu sieksite, jog jūsų partneris būtų laimingesnis už jus patį, sėkmė jums – garantuota. Likimas myli tokius žmones, o valstybė tokiems didvyriams stato paminklus.