Pasipurtyti – kelias į geresnį gyvenimą

pasipurtyk

Jeigu tau sunku, jei kažkas stringa, jei nežinai, ką daryti arba esi visiškai išsekęs, ar tau visai vienodai, kas bus toliau…

Vadinasi, atėjo laikas.

Atėjo rimti laikai, sunkūs laikai, laikai, kada tu turi pakelti savo galvą, pakelti savo rankas, savo kojas ir pakelti save iš to žiemos miego, kuriame tikiesi rasti ramybę ir prieglobstį. Atėjo sunkūs laikai tavo užsimiegojusiai ir užsikuitusiai būtybei, valdančiai tavo didingą gyvastį. Jai teks užleisti savo pozicijas, pasitraukti ten, kur jai ir vieta. Tu pagaliau turi ištiesti savo sukūprintą ir sulankstytą nenormaliomis formomis stuburą. Tu pagaliau turi pasirąžyti ir gerai gerai pasipurtyti.

Matei, kaip tai daro šunys išlipę iš vandens? Jie sugeba taip pasipurtyti, kad visas vanduo nuo kiekvieno plaukelio tiesiog atšoka. Tai va. Eini dabar ir pasipurtai. Bet ne bet kaip. Viskas, ką kada nors darei bet kaip, privedė prie to, ką dabar turi. Nuo šiol viską daryk taip, kad visi tavo kūno plaukeliai tame sudalyvautų. O jei nenori, eik ir miegok, tol kol ims pykinti nuo to savo miego. Tik tokiu atveju neturi teisės skųstis. Kas renkasi miegą, tas miegu ir gyvena.

Siela bunda. Kaip tai sužinosi? Juoksiesi. Šypsosiesi. Glostysi savo plaukus, žolę pakelėje, spausi praeiviui ranką, šoksi išgirdęs muziką, priglausi ir sušildysi, išjungsi, neklausysi, nusisuksi arba atsisuksi, paduosi ranką arba užstosi krūtine, neleisi skriausti arba atiduosi savo laiką… žodžiu, tu pats suprasi, kada jau būsi ne būtybė, o žmogus, kada tu jau būsi ne vergas, o žmogus, kada tu būsi ne bailys, o žmogus, ne žvėris ir ne vaiduoklis, o… tu tikrai suprasi, kai tu būsi žmogus, tas žmogus, kuris gali, nori, leidžia sau ir neleidžia sau daryti, svajoti, padėti, kurti, laukti, tikėti, svajoti, užtari, nusileisti, tarnauti, išklausyti, suprasti, tylėti…

Žinau, gal tau šiandien ir sunku, bet jei dabar nepasipurtysi, ryt bus dar sunkiau, o poryt dar. Prašau, padaryk tai. Tiesiog nebeleisk nei vienam savo kūno plaukeliui būti nelaimingam, liūdnam, nepatenkintam ar nusivylusiam. Imk kaip tas šuo ir nusipurtyk viską nuo savęs, ir purtykis tol, kol pradėsi šokti ir juoktis ir džiaugtis laisve, laisve galėti daryti viską, kam čia ir esi atėjęs. Patikėk, niekas čia tavęs nekvietė tam, kad gadintum nuotaiką kitiems. Tu atėjai tam, kad gyvenimas būtų prasmingas ir linksmas. Tai imk pagaliau ir pasilinksmink. Tikrai nepasigailėsi. Jokio skirtumo, kiek tau metų. Ar tu turi kokių kitų pasiteisinimų? Tavo  pasiteisinimai niekam neįdomūs. Imk ir gerai pasipurtyk.

Transformacijos.lt

Pagrindinis paveikslėlis iš svetainės Transformacijos.lt