Parama

Tapk vienu iš Balarama.lt mecenatų

Balarama.lt gyvuoja nuo 2015 metų pavasario. Sparčiai augantis skaitytojų skaičius ir jų padėkos rodo, kad žmonėms pozityvių naujienų tikrai reikia. Kiekvieną mėnesį mus pasiekia daugiau nei 30 000 skaitytojų.

Iki 2017 m. lapkričio mėnesio puslapio turinį kūrė mūsų patys nuostabiausi savanoriai. Bet 2017 m. gruodžio mėnesį Balarama.lt žengė naują žingsnį. Nuo šiol portale dirba profesionali komanda! Trokštame, kad kokybiškesnis ir gausesnis turinys sudomintų kuo daugiau progresyvių skaitytojų ir įkvėptų juos dar pozityvesniems pokyčiams!

Sukurkime šiems žurnalistams svajonių darbo vietą!  Sutelktinio finansavimo (angl. crowd funding) principu renkame rėmėjų komandą, kuri išlaikys šias nuostabias žurnalistes ir sukurs joms svajonių darbo vietas. Atsidėkodamos jos investuoja savo širdis, kad su mumis pasidalintų pačiomis šviesiausiomis naujienomis.  Šis projektas plėsis arba mažės priklausomai nuo rėmėjų aktyvumo.

 

Kodėl pasirinktas būtent sutelktinio finansavimo* modelis? Jeigu pagrindinis žiniasklaidos priemonės pajamų šaltinis – reklama, tuomet žurnalistas yra priverstas vaikytis populiarumo ir rašyti ne naudingomis, o daugiau peržiūrų sulaukiančiomis temomis. Žinoma, pozityvi reklama yra vienas iš projekto Balarama.lt finansavimo  būdų, bet daugiausiai prie jo išlaikymo prisideda būtent sutelktinio finansavimo būdu surinkti pinigai.

 

* Sutelktinis finansavimas – tai visame pasaulyje populiarus lėšų surinkimo modelis, kai konkretų projektą remia daug jį palaikyti norinčių pavienių žmonių.

Parama Balarama.lt svetainei

Praeitą mėnesį surinkome: 288,62 Eur iš 390 Eur

Reguliarios paramos galima atsisakyti bet kada paspaudus ant el. paštu gautos nuorodos; e.bankininkystės mokėjimo būdas nepalaiko reguliarių įmokų - tik vienkartines.

Pasirinkite mokėjimo būdą
Asmeninė informacija

Kreditinės kortelės duomenys
Mokėjimas bus perduodamas šifruotu ryšiu.

Paramos suma: €10.00

Mūsų rekvizitai:

Viešoji įstaiga “Balaramos Naujienos”,
Į. k. 304031291, Savanorių pr. 37, 44255 Kaunas
Bendroji sąskaita paramai: Swedbank LT167300010142908025

 

PASKIRKITE 2% NUO SUMOKĖTŲ MOKESČIŲ

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

KODĖL TURĖČIAU DALYVAUTI?

Neprarasdami nė cento galite prisidėti prie šventyklos išlaikymo. Jei niekam neskiriate savo 2% pajamų mokesčio, jis keliauja į valstybės biudžetą.

KAIP TAI PADARYTI?