Parama

Tapk vienu iš Balarama.lt mecenatų

Balarama.lt gyvuoja nuo 2015 metų pavasario. Sparčiai augantis skaitytojų skaičius ir jų padėkos rodo, kad žmonėms pozityvių naujienų tikrai reikia. Kiekvieną mėnesį mus pasiekia daugiau nei 30 000 skaitytojų.

Iki 2017 m. lapkričio mėnesio puslapio turinį kūrė mūsų patys nuostabiausi savanoriai. Bet gruodžio mėnesį Balarama.lt ketina žengti naują žingsnį. Nuo šiol portale dirbs profesionali komanda! Trokštame, kad kokybiškesnis ir gausesnis turinys sudomintų kuo daugiau progresyvių skaitytojų ir įkvėptų juos dar pozityvesniems pokyčiams!

Sukurkime šiems žurnalistams svajonių darbo vietą! Pirmasis mūsų siekis – įdarbinti ir paskatinti savanores, kurios jau yra paskyrusios savo gyvenimą Balarama.lt puslapiui. Sutelktinio finansavimo (angl. crowd funding) principu renkame rėmėjų komandą, kuri išlaikys šias nuostabias žurnalistes ir sukurs joms svajonių darbo vietas. Atsidėkodamos jos investuos savo širdis, kad su mumis pasidalintų pačiomis šviesiausiomis naujienomis.  Šis projektas plėsis arba mažės priklausomai nuo rėmėjų aktyvumo.

Iš kairės į dešinę: Lina Šimelionytė (redaktorė, žurnalistė), Lina Staponaitė (vyr. redaktorė, žurnalistė), Milda Noreikaitė (žurnalistė)

Kiek pinigų šiam projektui reikia?

Siekiame sudaryti galimybę Linai Staponaitei dirbti visą etatą, o Linai Šimelionytei ir Mildai Noreikaitei – po pusę etato. Šioms gabioms merginoms norime mokėti orų vidutinį žurnalisto atlyginimą Lietuvoje, t.y. 695 Eur.

Taigi formulė tokia: 2231,03 Eur (atlyginimai su mokesčiais) + 128 Eur (investicijos į puslapio reklamą) + 191 Eur (kitos puslapio išlaikymo išlaidos) = 2550,03 Eur per mėnesį

Dalį šios sumos surinksime parduodami reklamą, tačiau jos įnašas palyginus nedidelis. Jei šią užduotį tarpusavyje pasidalintų 303 žmonės, tai vidutiniškai jiems tereiktų prisidėti po 8 eurus kas mėnesį!

Dovanos! Žemiau esančioje formoje užsiregistravę remėjai reguliariai į elektroninį paštą gaus Balarama.lt dovanas (nemokamus pakvietimus į renginius, nemokamas elektronines knygas ir pan.)

Kodėl pasirinktas būtent sutelktinio finansavimo* modelis? Jeigu pagrindinis žiniasklaidos priemonės pajamų šaltinis – reklama, tuomet žurnalistas yra priverstas vaikytis populiarumo ir rašyti ne naudingomis, o daugiau peržiūrų sulaukiančiomis temomis. Žinoma, pozityvi reklama yra vienas iš projekto Balarama.lt finansavimo  būdų, bet daugiausiai prie jo išlaikymo prisideda būtent sutelktinio finansavimo būdu surinkti pinigai.

Skaidrumas. Kiekvieną mėnesį skaitytojams pristatysime nuveiktus darbus ir finansinę ataskaitą.

* Sutelktinis finansavimas – tai visame pasaulyje populiarus lėšų surinkimo modelis, kai konkretų projektą remia daug jį palaikyti norinčių pavienių žmonių.

Parama Balarama.lt svetainei

Praeitą mėnesį surinkome: 309,62 eur iš 2550

Reguliarios paramos galima atsisakyti bet kada paspaudus ant el. paštu gautos nuorodos; e.bankininkystės mokėjimo būdas nepalaiko reguliarių įmokų - tik vienkartines.

Pasirinkite mokėjimo būdą
Asmeninė informacija

Kreditinės kortelės duomenys
Mokėjimas bus perduodamas šifruotu ryšiu.

Paramos suma: €10.00

Mūsų rekvizitai:

Viešoji įstaiga “Balaramos Naujienos”,
Į. k. 304031291, Savanorių pr. 37, 44255 Kaunas
Bendroji sąskaita paramai: Swedbank LT167300010142908025